Wątek dotyczący artykułu

Sensacja w German Masters, wirtuoz snookera za burtą!

Takiego rozstrzygnięcia w eliminacjach do German Masters nikt się nie spodziewał. Już w pierwszej rundzie z turniejem pożegnał się Ronnie O'Sullivan, który uległ anonimowemu graczowi z Tajlandii.

przeczytaj cały artykuł

Grzegorz Lemański

Jako redaktor działu snooker może odniosę się do komentarzy.
Rzeczywiście w ostatnim miesiącu nic się nie działo. Problem polega na tym, że... prowadzę ten dział sam. Jako "pasjonat" (chociaż ktoś uznał, że nim nie jestem) uznałem, że chciałbym to robić. Są jednak sytuacje w życiu, kiedy pisać się nie da. I tak było przez ostatnie kilka tygodni w mojej sytuacji. A że nikt inny o snookerze nie pisze, to w dziale cisza. Postaram się to nadrobić w najbliższym czasie.
Co do prośby o komentarze. Jeżeli poświęcasz swój czas, pracujesz za grosze, to dobrze jest wiedzieć, że chociaż ktoś to czyta. Że nie piszesz tego tylko po to, żeby to napisać.
To tyle. Do zobaczenia pod kolejnymi artykułami :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RedEvil

"Przyznajcie, że po prostu nie macie w swoich szeregach pasjonaty, który byłby w stanie pisać o snookerze bez względu na "wieczne" zera w komentarzach, albo co.

Umyślnie zakończyłem zdanie w taki właśnie sposób, żeby zostawić sobie furtkę dla paru innych ewentualności, które przyczyniły się do braku nowych artykułów ;) W ten sposób chciałem też złagodzić wydźwięk zdania, żeby to nie było ślepe atakowanie jednej tylko osoby.
Żebym wiedział, że mam jakiekolwiek szanse na angaż, i nikogo nie będzie razić brak jakiejś większej fachowości w tekstach, bo ze mnie tylko postronny kibic, a nie znawca, który sam gra w snookera, czy wozi się po polskich zawodach, zgłosiłbym się. Nie jako konkurent, ale typowa zapchajdziura, czyli ktoś, kto miałby pisać wyłącznie w ostateczności, gdyby Panu znowu wypadło zrobić dłuższą przerwę.
W każdym razie cieszy powrót. Za Ostatni Groszu, dawaj, robimy sztuczny tłok pod nowym artykułem ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
samowar

Przeglądałem dział i byłem w szoku - 30 komentarzy, myślałem że jakaś kłótnia, a tu najfajniejsza w świecie dyskusja i relacje. Cóż z tego że dwuosobowa? Czyta się fajnie, pozdrawiam!
PS. No i chyba rekord w ilości komentarzy w dziale snooker :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
RedEvil

Rekord zapewne długo nie zostanie pobity, bowiem na razie zapowiada się, że artykuły w tym dziale będą pojawiać się w miarę regularnie. Nie będzie więc potrzeby komentowania kilku imprez w jednym miejscu.
I póki tu jestem, nie zostawię ani jednego newsa bez choćby jednego komentarza ;)

| Odpowiedz
blokuj
samowar

He he, tak trzymaj! Może to choć w minimalnym stopniu przyczyni się do popularyzacji dyscypliny. No i czekamy na wieści z trwającego Welsh Open :)
PS. Jak będę miał coś sensownego do napisania z pewnością dołożę swoje "trzy grosze".

| Odpowiedz
blokuj
RedEvil

Dokładaj i trzy złote, jeśli tylko stać Cię na to. Znawcą nie jestem, także w żadnym wypadku nie należy się bać dyskusji ze mną, a zawsze to inaczej, gdy choć jedna osoba więcej coś tam od siebie doda.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.