Wątek dotyczący artykułu

Hubert Łęgowik bliski porozumienia z Włókniarzem. "Brakuje jedynie podpisów"

Włókniarz Częstochowa może być spokojny o przyszłość przynajmniej jednego młodzieżowca - Huberta Łęgowika. Zawodnik jest o krok od porozumienia z klubem, do którego trafi w ramach wypożyczenia.

przeczytaj cały artykuł

Darky i Chrispy

Szczerze jak by wasi działacze (czego nie życzę) nie zatrzymali Czai to na miejscu kibica Częstochowy byłbym zły że Czai nie zatrzymali a Walaska sprowadzili . To jak by teraz w Toruniu sprowadzili Emila a nie zatrzymali Pawła i Adriana

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M E D A L

Sedno sprawy kolego. Jakby nie kochać własnej drużyny, to jednak mniejsi lub więksi najemnicy, dziś tu i nawet jeżeli jutro też tu, to pojutrze już pewnie gdzie indziej. Udani wychowankowie to prawdziwe serce drużyny:) Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Darky i Chrispy

Tylko sprowadzanie zawodnika jest teraz bardziej opłacalne niż jego wychowanie i kluby coraz częściej to robią a prawda jest taka że punkty wychowanka cieszą najbardziej

| Odpowiedz
blokuj
M E D A L

Ot i taka prawda. Wielka szkoda. Myślę, że to powinny jednak regulować jakieś przepisy w stylu, że jadą tylko wychowankowie. Może to i mało sprawiedliwe w obliczu wolnego rynku, ale obawiam się, że inaczej polski żużel może zaniknąć

| Odpowiedz
blokuj
M E D A L

No właśnie, powinni. Z jednej strony nasi działacze zrobili ostatnio tyle dziwnych rzeczy, że szczególnie bym się nie zdziwił gdyby Artura nie było, Z drugiej, skoro jest kasa na Grzesia to kurcze tym bardziej na Artura powinna być. Dla mnie to priorytet, nie ma nic lepszego niż taka własna perełka objeżdżająca zagraniczne sławy, aż serce rośnie. Nie wyobrażam sobie Włókniarza bez Józka. A wracając do tematu, fajnie, że Łęgi nigdzie się nie wybiera:). Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Foozy

Na SF 70% to pewnie plotki- myślę o wypowiedziach na forum. A jeżeli chodzi o odejście może być to prawdopodobne, przecież spłacić trzeba Emila, żartów nie ma, mamy licencję tylko nadzorowaną. Nie wiem tylko jak z kasą za transfer, przecież Józek jest zawodnikiem stowarzyszenia CKM ???

| Odpowiedz
blokuj
Foozy

To jest kwota odstępnego do innego klubu, lecz pierwszeństwo wypożyczenia ma Włókniarz. Tylko pytanie czy nie będą chcieli zarobić na przejściu Józka ???

| Odpowiedz
blokuj
Foozy

Kwestia tylko jaki mają budżet, długów im zostało sporo, Emila chcą karać- co prawda tylko w 50% słusznie- myślę ,że niebawem się dowiemy

| Odpowiedz
blokuj
M E D A L

Faktycznie tak pisali. Ale to inne kluby bo do Włókniarza ma wypożyczenie za darmo. I tak mnie to martwi bo 500 tyś. za takiego zawodnika to drobne, smakowity kąsek dla innych, a mój Włókniarz pomimo darmowego wypożyczenia może nie być w stanie wyłuskać odpowiedniej kwoty tylko na kontrakt. Choć mam nadzieję, że skoro już raz podpisali to i drugi raz dojdą do porozumienia. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
Darky i Chrispy

Wiesz teraz jest pytanie czy wy macie kasę na spłatę Emila bo jeśli nie (obyście mieli) to jest prawdopodobieństwo że będą chcieli go sprzedać

| Odpowiedz
blokuj
M E D A L

To nic nie da, zarobi stowarzyszenie, a nie klub. Powtarzam, że się nie znam, ale jestem prawie pewien, że te pieniążki nie poratują budżetu klubowego.

| Odpowiedz
blokuj
M E D A L

Gdyby to był jeden twór to nie potrzeba by wypożyczeń robić. A skoro są osobne to i pieniążki też pewnie każdy ma swoje. Z tym, że to logika, a im dłużej siedzę w żużlu tym jakoś jej mniej dostrzegam:) Więc mogę się mylić.

| Odpowiedz
blokuj
M E D A L

Ja tam się na żużlu nie znam, ale logicznie myśląc nie chodzi tu o dług bo ewentualne pieniądze powędrują do stowarzyszenia, a nie do klubu. Sedno sprawy to czy Włókniarz stać na Józka. Mam nadzieję, że tak. Sto razy bardziej bym go wolał niż każdego innego zawodnika/najemnika. Józek to wychowanek, jemu miejsce się należy! Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
M E D A L

Obawiam się, że na dziś żaden forumowicz nie udzieli Ci konkretnej odpowiedzi, ewentualni co spróbują będą wróżyć z fusów lub się napinać, a tych którzy znają prawdę na pewno nie ma na forum. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
M E D A L

Ja kolego świeżak totalny więc jeżeli szukasz fachowej porady to nie u mnie. Mam nadzieję, że to bzdury. Po pierwsze dlatego, że przyszedł Grześ, po drugie zostaje Hubert, po trzecie już raz się z Józkiem dogadali z kontaktem, po czwarte, tylko on i Łegi tak naprawdę nasi i miejsce im się należy. Jednak po tym co ostatnio wyprawia nasz zarząd, np. z Emilem, nic mnie nie zdziwi. Nikt tak naprawdę nie wie czy Częstochowa kąpie się w pieniądzach, a z Emilem jedynie pogrywa, czy tonie w długach i faktycznie jest bliżej likwidacji klubu niż wystartowania w rozgrywkach. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.