Wątek dotyczący artykułu

Vive w najlepszej szesnastce - relacja z meczu FC Porto Vitalis - Vive Targi Kielce

Szczypiorniści Vive Targów Kielce w 8. kolejce Ligi Mistrzów pokonali na wyjeździe portugalskie FC Porto Vitalis 35:30 i zapewnili sobie awans do 1/8 finału rozgrywek.

przeczytaj cały artykuł


Movsi

Tylko 8 bramek we wczorajszym meczu rzucili skrzydłowi (z tego może 1-2 z klasycznej akcji ze skrzydła) co ostatnio bardzo rzadko się zdarzało, bo to oni zazwyczaj decydowali o wyniku meczu. Bardzo dobry mecz zagrali Piotrek i Kola widać że trener ufa każdemu zawodnikowi i każdy ma szansę na grę.Liczę na to że Karol najbliższymi meczami zamknie usta tym wszystkim pseudo-ekspertom , którzy twierdzili że "Bielecki nie ma nawet na tyle honoru żeby zrezygnować z gry w kadrze".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibiCK

Mało gry do skrzydeł, bo po co szukać skrzydeł skoro obrona Porto zostawiała dużo miejsca do rzutu rozgrywającym? Jeśli Karol ma piłkę na 8 metrze i nikt go nie atakuje to po co ma grać na siłę do skrzydła? Wtedy powinien rzucać no i rzucał ... bramkę za bramką. Ponad 20 bramek w tym meczu rzuciliśmy z rozegrania, bo po prostu była taka możliwość. W innym meczu obrona przeciwnika zacieśni środek to wtedy będzie się rozciągać grę do skrzydeł i będą rzucać tacy gracze jak Strlek czy Olafsson. Ważne jest to, że zespół zdobył 35 bramek a nie to czy w tym meczu rzucali więcej skrzydłowi, rozgrywający czy obrotowi. Po prostu w ataku pozycyjnym szuka się błędów obrońców przeciwnika. Jeśli odpuszczają skrzydła a skupiają się na zacieśnieniu środka to wtedy gra się przewagi do skrzydeł i skrzydłowi rzucają po 5-6 bramek na głowę. Jeśli natomiast jest bardzo dużo miejsca w środku to rzuca się z II linii albo przez obrotowych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.