Wątek dotyczący artykułu

Marin Sego: Marzę o zwycięstwie w Lidze Mistrzów

Włodarze kieleckiego klubu ogłosili, że nowym nabytkiem zespołu będzie Chorwat, Marin Sego. - Nie zastanawiałem się długo nad ofertą z Vive Targów Kielce - mówi bramkarz.

przeczytaj cały artykuł


nafan

Wszystko was śmieszy,będziecie kiedyś w podobnych sytuacjach!!!Sego powiedział że odchodzi bo z Vive osiągnie większe sukcesy niż z Wisłą, czyli nie wieży w nafciarzy.Więc nie dziwcie się że część kibiców bardzo radykalnie na to reagują.A Ci którzy piszą że wybrał lepszą ofertę i jest "spoko" i jest profesjonalistą i bardzo mu dziękują i ble,ble,ble, to w głębi serca czują nóż naszego zawodnika i Pana Servasa.Ruch Pana Servasa zupełnie rozumiem (U nas w RP bogacz może wszystko co mu się tam podoba, My gdzie mamy ORLEN wiemy najlepiej) ale Marin ? z PSG czy RNL też można wygrać Ligę Mistrzów. Jeśli chodzi o profesjonalizm Sego w meczach z Iskrą, jak będzie żle bronił to Manolo go zmieni, proste! Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich maniaków handballa !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ręczny

PSG i RNL? Skąd wiesz jakie miał od nich propozycje. Mogli mu np. zaproponować 2 letnie umowy a z Kielc miał 3 letnią. Kluby zagraniczne mogły mu zaproponować podobne pieniądze co Kielce lub nawet mniejsze (nie wiemy tego). To, że PSG ma wysoki budżet nie znaczy, że propozycja dla Sego była wystarczająco dobra by przekonać Marina do gry we Francji. Może Sego zadomowił się w Polsce i chce tu zostać trochę dłużej? W Kielcach jest też kilku jego kolegów i rodaków zarazem co też ma jakieś tam znaczenie. Nikt mu przecież nie przyłożył pistoletu do głowy, żeby podpisał kontrakt z Iskrą. Miał kilka ofert a rozmowy trwały dość długo. Przeanalizował sobie sytuację i wybrał ofertę w jego opinii najlepszą pod kilkoma względami. Niech każdy rozporządza swoim życiem po swojemu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.