Wątek dotyczący artykułu

Znamy wizualizacje stadionu Orła Łódź!

Prezes Orła Łódź - Witold Skrzydlewski, przedstawił na Komisji Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Łodzi wizualizację nowego stadionu żużlowego.

przeczytaj cały artykuł

mwgbr

MSZ RACJE WSZYSTKO ALE MOZNA COS PIEKNEGO ZDUDOWAC LEPIEJ DAC NIERAZ PIC ZLOTY WIECEJ I KUPUC POLSKI PRODUKT NIZ CHINSKIE GOWNO ZA PARE GROSZY

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
torunska elita

przeciez jakby mieli 200 mln a nie 40mln to bylby prawie jak w soczi i twojej pomocy by nie potrzebowali.ladny,kameralny stadion.zawsze to lepsze niz siedziec na dechach

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dendryk

Za 40 mln.to piękna i ogólnie tania inwestycja , dla porównania stadion ŁKS to boisko z jedną trybuną na 6 tys. za - uwaga 100 mln.!

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Cyki

My - Łodzianie:) Nie Konstantynów, nie Pabianice, ani nie Zgierz:) Ja wiem, że łatwo machnąć samymi sumami i już się z tym jedzie, tylko, że to tak nie działa - wiesz o tym tak dobrze jak ja, a jeśli nie, to masz mgliste pojęcie. Porównywanie jednego "parametru" jest bez sensu, na tej zasadzie do dziś się twierdzi, że był Zamach Smoleński:) Orzeł to do dziś Pan Witold i nic, ani nikt więcej. Musisz przyznać, że kluby piłkarskie z Łodzi mają trochę większe tradycje, historię i renomę, prawda?:)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.