Wątek dotyczący artykułu

FIM "po cichu" ograniczyła żużlowców! Jest zakaz startów dla zawodników z SGP w SEC!

Międzynarodowa Federacja Motocyklowa podjęła uchwałę, która zakazuje przedstawicielom wszystkich dyscyplin (w tym żużlowcom) startującym w imprezach rangi MŚ, udziału w turniejach kontynentalnych!

przeczytaj cały artykuł

nadwrażliwość zębów

Cooo. Ja dzisiaj cały dzień zamulam, to prawda, ale wydawało mi się, że jeszcze nie zasnąłem. Bo to, że FIM wprowadza aż tak absurdalnie szkodliwy dla swoich dyscyplin przepis, raczej nie jest jawą. To mi się śni, prawda?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CT

Niestety nie śni Ci się, ale ja paradoksalnie cieszę się, że tak robią. Sami siebie zniszczą. Kto od miecza wojuje, ten sam od niego... wiadomo co

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE

Wez daj spokoj, jutro mam egzamin w glowie budyn a tu taki news. Niestety to prawda i to nie sen tylko koszmar. Mi sie to w pale nie miesci, jak mizna dzialac na szkode tylu dyscyplin???
Myslalem ze ja jestem zmeczony i nie mysle, ale jak ja nie mysle to co robia Ci z FIMu?

| Odpowiedz
blokuj
ROSE

Ja juz po egzaminie ale nadal nie wierze w te decyzje, to jest tak chore ze bania mala. Niszcza juz nawet nie tylko zuzel ale inne dyscypliny motorowe.
Tak, tam sa pajace ale ich chyba nie strugał Gepetto.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Hockley

Ja również i paradoksalnie ta żałosna decyzja FIMu dobrze na mnie wpłynęła, bo dobrze mi poszedł, Tobie mam nadzieję, że również :)
Daj spokój, to jest dramat. Dziadkowi przekazałem informację to się tylko ironicznie zaśmiał, tak jak nigdy tego nie robi. Najgorsze jest to, że my nie mamy na nic wpływu.

| Odpowiedz
blokuj
ROSE

To ciesze sie, ze dobrze Ci poszlo:) Mi mysle ze tez i powinnien byc do przodu a jak tak bedzie to bedzie ostatni na tych studiach:) Ufff:D
Jest to dramat i tragedia, nie potrafie tego zrozumiec, sport zuzlowy o piekna dyscyplina, inne motorowe tez maja cos w sobie, jak mozna to niszczyc?
Pozdrow dziadka:)

| Odpowiedz
blokuj
Hockley

U mnie jeszcze trochę obowiązków, ale pomału do przodu :)
No właśnie, to uderza w pozostałe dyscypliny, m.in. motocross, który jest bardzo popularny w niektórych krajach i gdzie we władzach zasiadają zapewne poważni działacze, a nie krasnoludki typu Witkowski. FIM przegięło całkowicie.

| Odpowiedz
blokuj
ROSE

Mam nadzieje, ze to odczuja i beda zalowac tej decyzji. Witkowski to pierdola i nic nie zrobi a wiec trzeba liczyc na powaznych ludzi z innych federacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Hockley

Witkowski to największy szkodnik w polskim żużlu. Od dawna to mówię. Na każdym kroku to potwierdza, więc na niego nie ma co liczyć. Nie wiem jednak niestety czy jest w ogóle ktoś kto może zrobić w FIMie tsunami, broniąc interesu speedwaya...

| Odpowiedz
blokuj
ROSE

Witkowski, to beton, konserwa, szkodnik jak mowisz. Ja tam na PZMot wogole nie licze ani tych pasozytow. Tsunami w FIM moze zrobic tylko jakis sponsor.

| Odpowiedz
blokuj
stary kibic

Żużel musi ratować się sam. Najrozsądniej jest zbojkotowanie przez Polaków w tym sezonie imprez FIM, dochodzenie swoich praw przed sądami, a do przyszłego roku wypracowanie niezależnej organizacji sportów motocyklowych lub samego żużla.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Kpiarz

Witkowski może jest pierdołą jak napisałeś, ale w tej rozgrywce chodzi o duże pieniądze i strefę wpływów. Każdy z decydentów ma coś do ugrania. Nadszedł dla działaczy czas gdzie trzeba dobrze obstawić, aby być przy przysłowiowym korycie. Nie liczy się przecież w tej rozgrywce żużel tylko, kto kogo wyeliminuje i będzie przez kolejne lata dyktował warunki.

| Odpowiedz
blokuj
kataryniarz

Trzeba by zapytać internautę - konesera jaka jest struktura decyzyjna w FIM. W końcu szef FIM, to szef, a nie vice jak obecnie. Jakby dobrze zagrac to nawet ktoś taki jak Witkowski mogłby się przydać. Trzeba go tylko bardziej naciskac tu w kraju i odpytywać co on zamierza gdy zostanie tym szefem. W końcu on tu zyje i będzie musiał balansować pomiędzy trzepaniem kasy w FIMIE i zachowaniem spokoju miru rodzinno-zawodowego w kraju którym mieszka.
W każdym razie nie można przechodzić nad ta kandydaturą bez zainteresowania, bo to bylby szczyt lekkoduchostwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Maverick

Witkowski jest zbyt "krótki i za cienki w uszach". odpowiedz sobie na pytanie, co on (Witkowski) zrobił takiego spektakularnego przez te ostatnie choćby 15 lat? Jak znajdziesz coś godnego uwagi, daj znać. Witkowski to pionek Fimu i będzie tak tańczył, jak Fim mu zagra.

| Odpowiedz
blokuj
Maverick

A z tym się zgodzę. Chociażby z tłumaczenia dlaczego wprowadzono cichsze tłumiki. Nawet nie wiedział jak się z tego wytłumaczyć i palnął taka brednię jak Tusk, by nie płacić abonamentu tv.

| Odpowiedz
blokuj
kataryniarz

no to jest najbardziej prawdopodobne. Ale wiesz, czasami jest tak ze ktoś się chce przypodobać, żeby mieć spokoj od danej grupy społecznej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Maverick

Głównym kandydatem na prezydenta tej instytucji podczas zaplanowanych na przełom czerwca i lipca wyborów, ma być prezes PZM - Andrzej Witkowski.------ Masz odpowiedź, dlaczego Witkowski nic nie zrobi, tak jak nic dobrego nie zrobił do tej pory.

| Odpowiedz
blokuj
kataryniarz

Nie zrozumiałeś mnie. On może coś zrobić bedąc już szefem FIM. Nie mamy zadnego wpływu na to czy go wybiorą lub nie. Ale na to co zrobi jako szef FIM moglibyśmy mieć, przynajmniej w jakiejś tam części. Ale on musi być pod obstrzałem jak kiedyś Grzegorz Lato. I tu się klania "niemedialność" zuzla.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
dendryk

Wybiorą go aby wszelkie pretensje spadały na niego i jego ojczyznę , a on będzie robił to co mu karzą , jak pajac pociągany za sznurki ! Angole będą mieli ubaw ! Poza tym jak oddzielać się od FIM jak preziem jest rodak , nie wypada ! Niestety , ale tracę sens życia ! Ps. Jeżeli FIM i BSI zmieniają ustalenia i umowy , zawsze można zerwać te umowy i dotyczy to miast organizatorów turniejów GP jak również zawodników , a nawet domagać się odszkodowań .

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.