Wątek dotyczący artykułu

FIM "po cichu" ograniczyła żużlowców! Jest zakaz startów dla zawodników z SGP w SEC!

Międzynarodowa Federacja Motocyklowa podjęła uchwałę, która zakazuje przedstawicielom wszystkich dyscyplin (w tym żużlowcom) startującym w imprezach rangi MŚ, udziału w turniejach kontynentalnych!

przeczytaj cały artykuł


StachuStach

Oj jak bym chciał żeby wszyscy olali GP. Każdy z nas by chciał. Zakładając, że to by się udało i by większość wybrała ME niż GP to żal by mi było tylko Australijczyków i Grega. Chyba, że im warunkowe dzikie karty dać z czasem jak to FIMowe ścierwo padnie trupem.
Kpina to jest, kpina.
A najsmutniejsze jest to, że my się tutaj powkurzamy a to nic nie da i nie zmieni. Najsmutniejsze jest to, że my kibice mamy zerową możliwość wpłynięcia na jakąkolwiek decyzję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
StachuStach

Niestety jest to wielce prawdopodobne. Chociaż jeśli by się wszyscy działacze w Polsce w końcu dogadali między sobą i np. dali zakaz zawodnikom startu w GP ( w końcu od cholery kontuzji jest po tych kartofliskach, na których jeżdżą) to może by coś się zmieniło. A tak to tylko w ME będzie jeździł Grisza z Gollobem i Ci, którzy się nie dostali do GP.
Na pewno jest jakiś sposób żeby obalić FIM z tronu, ale to wszyscy działacze w Europie musieliby pokazać jaja i się ugadać. A wiadomo, że zawsze ktoś się wyłamie. Niestety.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.