Wątek dotyczący artykułu

WTA Ad-Dauha: Radwańska gra o ćwierćfinał z Chorwatką z podciętymi skrzydłami

Agnieszka Radwańska o ćwierćfinał turnieju WTA w Ad-Dausze zmierzy się z pogromczynią Anastazji Pawluczenkowej, Mirjaną Lucić-Baroni.

przeczytaj cały artykuł

crzyjk

Co wam powiem, to wam powiem, ale mamy drugie złoto na Igrzyskach dla "niepełnosprawnych" :D
Brawo Justynka! Dała pokaz poobijanemu Kamilowi, jak wygrać z bólem..
Teraz i Isia nie ma wyboru i musi dołożyć puchar do kompletnego szczęścia :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ort222

Agnieszka bardzo ciezko trenuje, zawsze to mowi ona i jej trenerzy. I na pewno wie jaki jest najlepszy trening dla niej. Ma tez od tego specjalistow. A jak bedzie chciala to ich zmieni.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
crzyjk

Nie zawsze, wczoraj mówiła tylko o: "wylanych potach", a pocić się można i z innego powodu, np. upałów, strachu itp. ;)

| Odpowiedz
blokuj
crzyjk

a może "stety", "nie ma kołaczy, bez ciężkiej pracy" i chyba sam nie wierzysz w to co sugerujesz, że za siedzenie przy kompie i klepanie bania-luków, Isia ma takie sukcesy..;)

| Odpowiedz
blokuj
ttom195

Czy ty naprawdę uważasz, że jej trener nie wie co mówi? Bo jeśli tak, świadczy to o jej kiepskim doborze trenera. A jeżeli sądzisz, że to dobry trener i mówi z sensem, to sam klepiesz (z nudów?) banialuki.

| Odpowiedz
blokuj
Tom_J

A ten w kółko swoje ... Nie spoczniesz, dopóki nie "udowodnisz", że albo nie chce jej się trenować, albo trener jest do kitu, co z tych dwóch teoryjek wolisz? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tom_J

Zeby było jasne: ja w stosunku do Wiktorowskiego mam jedyną lekką obiekcję, tzn. być może zbyt obszerne komentowanie meczów Agi i nie zawsze szczęśliwe sformułowania (ale często wyrywane z kontekstu przez tutejszych forumowiczowych krytykantów i nierzadko przez nich odpowiednio modyfikowane). Tylko to mogę ocenić. O jego czysto tenisowo-trenerskich metodach nie mam pojęcia i dlatego tego nie mogę krytykować. A już w ogóle jakieś ciągłe życzenia zmiany trenera itd. uważam za bezcelowe i "zarezerwowane" jedynie dla Agnieszki, która to potrafi najlepiej ocenić :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
ttom195

I to jest jasna, szczera wypowiedź. Ale odejdźmy może od tematu "martwych dusz trenerskich". Cetkovska "zadręczyła" Li Na, trochę w stylu Agnieszki (nb. trudno się dziwić, że Polka ma z nią zawsze tyle kłopotów) i wygrała pierwszego seta 7:6. Ciekawe, jaki wynik tego meczu byłby lepszy dla Radwańskiej?

| Odpowiedz
blokuj
Tom_J

A już myślałem, że odniosłeś się do mojej odpowiedzi na Twój post, ale wtedy byś musiał przyznać, że to właśnie Ty masz tendencję do "modyfikowania" wypowiedzi Wiktorowskiego z prawdopodobnym zamiarem ciągłego ośmieszania go na tym forum :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
ort222

Wie co mowi , a mowi to ze Agnieszka nie zaakceptuje treningu ktory nie uwaza dla siebie za dobry, i trener Wiktorowski tez pewnie tak uwaza jak ona, on tylko odpowiada tym ktorzy mu mowia co i jak ma trenowac, takim doradca dobrodzieja jak ty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.