Wątek dotyczący artykułu

WTA Ad-Dauha: Radwańska gra o ćwierćfinał z Chorwatką z podciętymi skrzydłami

Agnieszka Radwańska o ćwierćfinał turnieju WTA w Ad-Dausze zmierzy się z pogromczynią Anastazji Pawluczenkowej, Mirjaną Lucić-Baroni.

przeczytaj cały artykuł

stanzuk

Raz Agnieszka wygrała,przynajmniej w mniemaniu Wiktorowskiego.Na Wimbledonie w drugim secie przy 5:4 dla Agnieszki sędzie przerwał mecz ze względu na opady,a ten zaczął się cieszyć że mecz wygrany.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ttom195

Jak? Wystarczyło obejrzeć mecz Cetkovskiej z Li Na. Wbrew temu, co by można było sądzić, Chinka nie zagrała wcale tak źle.

| Odpowiedz
blokuj
Simply the best

ma podobny styl do Agi a Aga nie lubi grac z kims kto jest jej lustrzanym odbiciem
Petra jest tym dla Agi czym niegdyś była Frania i Caro.

I z całym szacunkiem dla Agi, ale Petra po prostu gra bardziej agresywnie.
nie mniej jednak były to mecze zazwyczaj 3setowe a nie 61 61
Petra w pełnej krasie:

| Odpowiedz
blokuj
bezet

To może ma poprostu pecha:)
Znowu jeżeli ta Petra jest taka agresywna, to raczej nie może być lustrzanym odbiciem Agi;)

| Odpowiedz
blokuj

ona po prostu np. po wyrzucającym serwisie idzie do siatki a nie okopuje się za koncowa i czeka na nie wiem co
jej skrót to jest skrót a nie wrzutka na caro serwisowe
smecz jest tam gdzie nie ma rywalki a nie na rywalke

| Odpowiedz
blokuj

a jak to możliwe ze Serena bije non stop Maszke a Aga lała Marion? xd Nemezis
Są takie rywalki po prostu które pokonuje się "zawsze", bez względu na dzień, forme...