Wątek dotyczący posta na blogu

Typer ligi angielskiej

Apator Fan-RSKZ

Postanowiłem stworzyć typera Premier League.Typujemy od kolejki numer 27 ,która rozpocznie się w sobotę za tydzień od meczu Chelsea-Everton.Typujemy tylko kto wygra lub remis.Bez dokładnych wyników.Za każdy poprawny typ nagradzam jednym punktem.Zwycięzca typera otrzyma ode mnie tytuł "eksperta ekspertów (…)

przeczytaj cały artykuł

elvis

postaraj sie z nagroda:)
oczywiscie ze sie łapie na ta zabawe.A typowania wielu ludzi co sie an tym znaja...bardzo mi pomoga xd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

No dobra niech bedzie.Zmienie na tydzien avek na tym koncie jesli to nie ja wygram :D.No chyba,ze dostane bana wtedy zmienie na Antonim ewentualnie na gdybaczu.Jesli ktos dwom klubom kibicuje (kolega z Zielonej przykładowo jest za Falubazem i Borussia) to moze sobie wybrac ,ktory avatar mam umiescic. (potne sie jak wygra fan MU lub Falubazu xd)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Dobra to jak cos przeniesmy sie na blog o lidze zeby typera za bardzo nie zasmiecac.Potem bede musiał odkopywac setki komentarzy a z natury jestem leniwy hehe ;d

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
szakaluch

Czuję,że duuużo osób weźmie się za typowanie u Ciebie;)Ale ta zmiana avka będzie jednorazowa czy tak co tydzień będziesz z innym herbem klubu:D I co będzie jak kilka osób będzie wygranymi?;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
W38-UL

Najlepiej jakby był np. król 3 kolejek i ten avatar na tydzień i znowu 3 kolejki i zwycięstwa, tylko to byłby duży cios dla kolegi :)

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Zmienie avek jednorazowo na tydzien .A jak kilka osob bedzie miało ten sam wynik co jest bardzo mało prawdopodobnie to po prostu ten tydzien podziele .Jak 3 osoby wygraja to po 2 dni bede miał dany avek a z ostatnim dniem tygodnia pomysle co zrobic.Dobra koniec spamu tu :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.