Wątek dotyczący posta na blogu

Typowanie ekstraklasy

jerrypl

Serdecznie witam, jutro wraca nasza kochana ekstraklasa i z tej okazji mam do zaproponowania byśmy sobie potypowali wyniki meczów. A więc krótko i na temat: W jednej kolejce jest 8 spotkań, typujemy zwycięzcę za poprawną odpowiedź uzyskując 2 punkty. Dodatkowo w 4 z 8 spotkań możemy, ale nie musimy (…)

przeczytaj cały artykuł

Dave Wlkp

Witam, zwycięzca zabawy stawia dużą whisky?? ;)
Dobra zabawa Jerry!! pozdrawiam
15.02 13:00 Cracovia - Zawisza Bydgoszcz 1
15.02 15:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1x
16.02 13:00 Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 1
16.02 15:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 2
16.02 18:00 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1
17.02 18:00 Piast Gliwice - Wisła Kraków x2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

Po moim typowaniu widzę,że nie mam pojęcia o Ekstraklasie,albo ta cała Ekstraklasa jest porąbana:D. No,ale się nie poddaję:P Choć trafiłem w przypadku mojej ulubionej drużyny z Ekstraklasy(Ruch Chorzów);)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Ekstraklasa jest ligą dość niewdzięczną do typowania, zwłaszcza jeśli ktoś śledzi ją pobieżnie. Generalnie przy regularnym oglądaniu można zauważyć pewne prawidłowości i do obstawiania większych pieniędzy u bukmacherów jest to moja zdecydowanie ulubiona liga.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.