Wątek dotyczący posta na blogu

MISS OLIMPIADY W SOCZI :D

użytkownik usunął konto

Dzisiaj mamy dzień Świętego Walentego:P więc z tej okazji chciałbym zacząć z Wami zabawę w wybór najpiękniejszej kobiety na Olimpiadzie w Soczi:D Ja osobiście mam pejoratywny stosunek do tego Święta,ale i tak jest to dobra okazja do zapoczątkowania zabawy;) Nie chciałbym,aby to był zwykły (…)

przeczytaj cały artykuł

Penhal

Ja tam lubię drobne czarnulki[żona blondyna???]Mój typ to ta panczenistka z Chin co wczoraj wygrała a ze nie potrafię po chińsku to nie pamiętam jej nazwiska.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Penhal

Katarina Witt piękna kobietka[szczególnie w stroju Carmen]ale raz dosyć wysoka i miała coś takiego ze mnie np.odpychało.Bardzo podobała mi się łyżwiarka figurowa co pierwsze złoto zdobyła dla Ukrainy na olimpiadzie Oksana Baiul.e Miała to coś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fred

One wszystkie się nazywają "Li", fakt ładna. A żona czasem zagląda na ten portal, że się tak rozpędziłeś? Z innej beczki, czyżby ktoś mi załatwił anulowanie tego półbana? miałem mieć do jutra wieczora a tu widzę, że coś się zmieniło;)? Witam wszystkich:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Penhal

To nie ja.Sami doszli do tego. Mogą sobie Zbyszku wybierać.Moje CIACHO to ona

Dla niej to mógłbym być wrogiem publicznym NR 1 i tak walczył bym jak z nieprzyjacielem.Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.