Wątek dotyczący posta na blogu

TYPER WŁOSKI

Adamex

Widzę że na SF ostatnio dużo się dzieje w związku z typowaniem wyników. Jako że moje ulubione ligi są już zajęte, wybrałem Włoską Serie A. Chce zacząć od następnej kolejki, ale przedtem zobacze ile osób bedzie brało udział w zabawie. Serdecznie zaczęcam :)PS. Myślałem nad Polską Ligą Hokej ale widze (…)

przeczytaj cały artykuł

DeathClub RockStar

Fiorentina ? - ? Inter x
Catania ? - ? Lazio 2
Atalanta ? - ? Parma 2
Cagliari ? - ? Livorno 1
Genoa ? - ? Udinese 1
Juventus ? - ? ChievoVerona 1
Sassuolo ? - ? SSC Napoli 1
Roma ? - ? Sampdoria 1
Hellas Verona ? - ? Torino x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DeathClub RockStar

moje typy sa slabe. a jak jestem czegos pewny, to...na bank nie dadza rady, albo sedzia 2 bramek nie uzna, albo ktos se samoboja rabie, takze, mam to szczescie hehe. pzdr

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DeathClub RockStar

wez mi nie wspominaj tego sassuolo, bo nie dosc ze wężowska nazwa to w dodatku niespodzianki z faworytami, beniaminek potrafi robic. Milan to raz....Napoli to dwa. No i Romcia tez pkty stracila juz, takze są strasznie nieobliczalni

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
P198Juve

Zgodzę się, ale ostatnio słaby mecz zagrali i dostali 2:1 od Hellasu, a gracze z Neapolu odzyskali formę w końcu zmiażdżenie Romy to niełatwe zadanie, ale nie wtrącam się to tylko Twoja opinia. Pozdro :)

| Odpowiedz
blokuj
DeathClub RockStar

Hellas Verona to rewelacja. Stary lis Toni dowodca, poukladana ekipa...Milan tez jechal jako pewniak, a tam Bellardi ich zalatwil jhehe. Juventus ma swojego dzieciaka w Sassuolo, i lubi trafiac, do konkurentow Juventusu:) Nie potrafie wymyslec co tam sie stanie, Napoli moze jechac z przekonaniem pozytywnym po wygraniu z Romą, pamietaja strate pktow to b. Ale zawsze ciezko sie gra u beniaminka, bo nie wiadomo co bedzie robic. W dodatku wypoczeli, Napoli jest po srodowym meczu pucharowym. Ponadto Beniteza nie trawie, dodatkowo Neapol lubi tracic pkty z outsiderami...Zobaczymy:)

| Odpowiedz
blokuj
P198Juve

Właśnie to widziałem hahahah :D Sparing sparingiem, ale ostatni mecz Swansea bodajże zwyciężyła 3:0, ale i tak typuje pewne 3 pkt. dla The Reds :)

| Odpowiedz
blokuj
DeathClub RockStar

czy ja wiem czy swansea tak slabo gra...mi tam ich mecze nawet sie podobaly, bo sie nie zamykają. I to moze byc...ciężar dla Liverpoolu. Shelvey moze dac osobie znac, o ile zagra. ale z 3-1...2-1 powinno byc

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

No wlasnie jak sie nie zamykaja to woda na młyn dla nas.Uwielbiamy druzyny tak grajace.Zostana straszliwie ukarania jak sie otworza.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.