Wątek dotyczący artykułu

Prawie 6 milionów widzów obejrzało przynajmniej jedno wydarzenie żużlowe w sezonie 2013!

Speedway Ekstraliga opublikowała wyniki oglądalności rozgrywek ligowych w sezonie 2013, przeprowadzone przez Nielsen Media Measurement.

przeczytaj cały artykuł

mati1984

Eurosport jest ogólnodostępnym kanałem, więc twoja wypowiedź jest dla mnie śmieszna. Jak na pierwszy sezon pokazywania żużla bardzo dobry wynik. Moim zdaniem oprawa lepsza niż swego czasu w TVP, gdzie tam transmisja była uboga. No i 1,5 godzinny magazyn to już w ogóle rewelacja. W TVP można było o tym tylko marzyć. Mam nadzieję, że sezon 2014 będzie jeszcze lepszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kataryniarz

Ludzie, którzy bronia nc minus nie widza jednego. Ano tego, ze zuzla brak w mediach ogólnopolskich. Nikt nie chce, aby każdy mecz był na TVP 1, ale każdy mecz przy takiej frekwencji jak w nc -, oraz braku żuzla w mediach ogólnych (zresztą nie tylko TV) to zanik tegoz sportu w umysłach Polaków. I jeśli się na to w ten sposób popatrzy, to zwyzka lub obnizka ogladalnosci o tak male liczby jak w TVP Sport czy nc minus, to blad statystyczny. Mniejsza o nazwe. To po prostu bez znaczenia dla dyscypliny. Każdy popularny sport można sobie poogladac w wydaniu mistrzowskim w ogolnym pasmie. Niestety tylko nie zuzla. Nie licze tu sec, bo jak wygra to Gollob, to sie nawet do 20 najlepszych sportowców nie zalapie z braku prestizu. Reasumujac, ten sport na szerszych forach nie istnieje. Przeznaczony jest dla tej samej garstki. Nc minus sukcesywnie kaperuje resztki tej garstki, która jeszcze nie zakupila dekoderów i stad zwyzka. Ludziom musi się pokonczyc umowa z innymi platformami najpierw. Za 2 lata nc minus uzna ze skaperowala już wszystkich zuzlomaniaków jakich się da i uprzejmie się wypnie na zuzel, zadowolona ze im dekoderów przybylo.
Podajcie statystyki bez TVN Turbo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.