Wątek dotyczący artykułu

Prawie 6 milionów widzów obejrzało przynajmniej jedno wydarzenie żużlowe w sezonie 2013!

Speedway Ekstraliga opublikowała wyniki oglądalności rozgrywek ligowych w sezonie 2013, przeprowadzone przez Nielsen Media Measurement.

przeczytaj cały artykuł

mati1984

tomas68
Jeśli chodzi o NC+, to nie opowiadałem o tym, że ten kanał mi nie leży. Wręcz przeciwnie byłem za tym, aby żużel był pokazywany w innej stacji, a to dla tego, że prywatna TV umie lepiej zrobić oprawę, zaprosić gości, stworzyć magazyn którego wcześniej żadna telewizja nie robiła. Co w tej kwestii robiła TVP??? Drętwa relacja i koniec.
Każdy narzeka,że NSport jest płatny, a na to żeby obejrzeć ligę angielską, czy hiszpańską nie wydaje się pieniędzy??? Płaci się i nawet o tym nikt nie mówi.
Najlepiej narzekać, że płatny kanał. Odmów sobie 5 piw w miesiącu i masz żużel na przyzwoitym poziomie. A pisanie o Eurosporcie to w ogóle jest z dupy. Żaden kanał sportowy w Polsce nie ma takiego zasięgu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mati1984

Jest mi to obojętne czy ktoś blokuje, czy też nie.
Fakt mało się tu udzielam, więc tym bardziej mi to dynda i powiewa.
Widać co niektórym ciężko pojąć czytanie ze zrozumieniem i jedyne co umie to w taki sposób reagować.
Koleś ma słabe argumenty, moje wpisy miały przekazać co innego... no, ale widać wyszło inaczej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.