Wątek dotyczący posta na blogu

Blog o lidze angielskiej

Apator Fan-RSKZ

Postanowiłem stworzyć bloga nt. Premier League .Można tutaj bez ograniczeń dyskutować o wszystkim co jest związane z jedną z najlepszych lig piłkarskich świata.Lekkie off topy też są dozwolone.Prosiłbym jedynie o zachowanie jako takiej kultury osobistej.Ps.Jak ktoś napisze,ze Suarez nie jest najlepszy (…)

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

Jak dla mnie to nawet 90% dla Borussii. Ruscy potrafili wysoko przegrać z Austrią Wiedeń! Tylko ogromnemu kryzysowi Porto zawdzięczają awans. Wielkie szczęście miała Borussia z tym awansem, a później z losowaniem. Moim zdaniem zagrają w ćwierćfinale.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

Zgadza się. Przeciwko Zenitowi przemawia jeszcze jeden argument, nie są w rytmie meczowym. Ale stwierdzenie Wojtka, że to będzie sparing dla BVB jest grubą przesadą. Szczególnie w pierwszym meczu, Zenit może mocno sie postawić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Sparingów w Lidze Mistrzów nie ma, ale wydaje mi się, że tak jak w Rosji Zenit może powalczyć to w Dortmundzie Borussia nie pozostawi złudzeń.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.