Wątek dotyczący artykułu

Dodatkowa motywacja dla uczestników SEC. Sponsor daje 100 euro więcej za każdy punkt!

100 euro więcej za każdy zdobyty punkt w sezonie 2014 zarobią uczestnicy SEC! W ten sposób do udziału w cyklu chce ich przekonać Adam Krużyński, dyrektor zarządzający firmy Nice.

przeczytaj cały artykuł

kapitan bomba

Krużyński i jego sitwa - wielscy zbawcy żużla. 100 euro więcej za punkt - wielki mi bohater. Miały być kokosy, a będzie klops. Dupa się pali i pewnie stąd te paniczne i skądinąd żałosne ruchy. No ale cóż, teraz mamy chociaż jasny obraz tego o co tak na prawdę chodzi tej całej toruńskiej sitwie. Oby jak najmniej takich uzdrowicieli w polskim i światowym żużlu, a może coś jeszcze da się z tej dyscypliny uratować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kapitan bomba

Wtedy również robił to dla zysku. Nawet się nie łudź, ludzie tego pokroju nie działają dla idei. Za wszystkim stoi jedynie chęć zysku. Ale widzisz, chytry dwa razy traci i dlatego nie jest mi szkoda Krużyńskiego i tej całej sitwy. Trzeba znać swoje miejsce w szeregu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fifijabol

Wnioskuje to z Twoich wypowiedzi ale wygodniej jest powiedziec ze To moje słowa. Gdzie teraz nie ma interesu w sporcie? Chyba już tylko na podwórku jak chłopaki sobie kopią lub odbijają piłke. Takie czasy i nie ma co tu obrzucać sponsorów którzy wolą dać zarobić swoim niż napychać kasę angolom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
kapitan bomba

No widzisz i dlatego ja nie mam najmniejszego zamiaru walczyć o interes tej toruńskiej firmy. Dla mnie to taka sama sitwa jak BSI, co dzisiaj Krużyński zresztą w sposób dobitny potwierdził. Co mnie obchodzi., że z tytułu zakazu poniosą oni straty finansowe ? Mnie jako kibica interesuje sport, a nie prywatny interes tych ludzi. A jak jeszcze widzę jak ta banda amatorów wymachuje przed FIMem szabelkami, strasząc i próbując przekupić zawodników jakimiś drobniakami, a jednocześnie nawołuje do bojkotu mistrzostw świata, ty tylko się upewniam, że decyzja FIMu w pewnym sensie była słuszna. Tą sitwę trzeba wytępić w zarodku. Albo niech organizują swoje turnieje na zasadach określonych przez FIM albo niech zwijają ten cały swój interes. Ja za nimi płakał na pewno nie będę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Cysio

Dokładnie, biznes jest biznes. Analogicznie Stelmet i Kubicki stawiając na kosza uznali większy potencjał biznesowy koszykówki w ZG od Falubazu ;P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
fifijabol

Święta racja tylko że to BSI zaczęło wojować ale lepiej błotem obrzucić One Sport i zlinczować ich za to ze wymyślili produkt który bardzo dobrze się sprzedał i promował żużel poprzez relacje w Eurosporcie. Nie ma jak to popierać ludzi z FIM hamujących tę dyscypline. Mi także zależy na dobrym widowisku i na sporcie ale chce mieć wybór i mieć wiecej okazji na oglądanie żużla które FIM uniemożliwia. Jedni i drudzy mają w tym interes ale zakazy w promowaniu tego sportu uważam za grzech!!!!! Wiec gdyby Ci zależało na sporcie to przynajmniej byś się tak nie wypowiadał.
PS. Za GP też płakał nie będę...

| Odpowiedz
blokuj
kapitan bomba

Ale przecież nikt nie zakazał organizowania SEC. Ja nadal z chęcią będę oglądał te zawody, niezależnie od ich obsady. A że ich prestiż nieco spadnie, a One Sport straci parę złotych ? A co mnie to interesuje ? Ich interes i ich pieniądze. Ja jestem kibicem sportu, a nie kibicem pieniędzy Krużyńskiego i jego sitwy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
fifijabol

Jeśli nie pojadą tam zawodnicy swiatowi to i kibica będzie mało to się wtedy SEC nie utrzyma mowi samo przez sie. A gdy się SEC nie utrzyma stracisz okazje na oglądanie żużla to chyba normalne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
K. Jarzyna ze Szczecina

K...wa, czy do Ciebie nic nie dociera? Macie świra na punkcie Torunia? Co to ma za znaczenie, czy to z Torunia czy z Pierdziszewa Dolnego czy z Zielonej Góry? Ważne, że to polski produkt, który chamskimi metodami próbuje udupić konkurencja i należy go popierać. A co powiesz, jak One Sport przegra i nagle się okaże, że organizację SEC przejmie BSI już bez zakazów? Po polsku taka gra nazywa się skur....two.
Wyobrażasz sobie, żeby Blatter wydał taki przepis i kazał federacjom narodowym wybierać pomiędzy MŚ a ME? I co miałyby wtedy zrobić Niemcy czy Francja? Ludzie, trochę rozsądku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Cysio

W żadnym poważnym sporcie nie ma MŚ i ME w tym samym roku. Zarówno z biznesowego jak i sportowego punktu widzenia to absurd. SEC musi zmienić formułę. Zresztą zobaczmy, kto jest aktualnym ME :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
K. Jarzyna ze Szczecina

Skoro Nicki nie dał rady, to chyba ten Vaculik nie jest taki zły. MŚ i ME w piłce nie da się rozgrywać co roku. To technicznie nie wykonalne. Żużel się da i nikomu to nie wadzi. Ale jeżeli zmieniono by formułę, że w jednym sezonie SGP w drugim SEC, to to mogłoby mieć ręce i nogi. Z tym że na ten numer BSI nie pójdzie, bo dutków mało zarobią. Po za tym nie rozumiem, dlaczego to SEC ma zmieniać regułę? Kiedy zaczynali, zasady były określone. Podpisali umowy m.in. z Eurosportem. Zasady zmieniono w trakcie gry. Ten nr nie przejdzie. Gdyby Eurosport dostał transmisje co dwa lata, a nie co rok, jak to zawarli w kontrakcie, to FIM mógłby tego nie wytrzymać finansowo przed sądami różnej maści. I tak ponoć gadają w kuluarach, że FIM finansowo jest blisko dna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Wojciech Zabiałowicz

ja zaczynałem chodzić na Bronka jak żaden obcokrajowiec tu nie śmigał a żużel nie był gorszy emocje były nawet większe jak teraz więc więc Polska liga nie ucierpi tylko trzeba brytom zakręcić kurek z kasą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
K. Jarzyna ze Szczecina

BSI turnieje SGP organizuje charytatywnie?

Trzeba znać swoje miejsce w szeregu.

Rozumiem, że tylko BSI ma mieć monopol na zasysanie kasy z kibiców. Reszta ma siedzieć cicho i lizać im buty. Ciekawe podejście.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.