Wątek dotyczący posta na blogu

MISS OLIMPIADY W SOCZI :D

użytkownik usunął konto

Dzisiaj mamy dzień Świętego Walentego:P więc z tej okazji chciałbym zacząć z Wami zabawę w wybór najpiękniejszej kobiety na Olimpiadzie w Soczi:D Ja osobiście mam pejoratywny stosunek do tego Święta,ale i tak jest to dobra okazja do zapoczątkowania zabawy;) Nie chciałbym,aby to był zwykły (…)

przeczytaj cały artykuł

szakaluch

Do tej pory wybraliśmy 30 Pań:)Podaję kolejność według zdobytych głosów:
1.Silje Norendal,2.Therese Johaug,3.Julia Mancuso,4.Kiira Korpi,
5.Anna Sidorowa,6.Gabriela Soukalová,7.Tina Maze,8.Monika Hojnisz,
9.Hong Zhang,10.Maria Komissarova,11.Sarah Hendrickson,12.Aida Bella,
13.Anna Fenninger,14.Vanessa-Mae,15.Clair Bidez,16.Justyna Kowalczyk,
17.Lara Gut,18.Linn Githmark,19.Jacky Chamoun,20.Elena Hight,
21.Kimiko Zakreski,22.Nikita Katsalapov,23.Karolina Riemen-Żerebecka,
24.Marta Wójcik,25.Krystyna Pałka,26.Darja Domraczawa,27.Ireen Wüst, 28.LoLo Jones,29.Kaitlyn Farrington,30. Jamie Anderson

Do wtedy na 8 miejscu była;) są niewielkie różnice,chcesz oddać głos?;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

Wczoraj Twoja Silje miała dość dużą przewagę;),Korpi mogła trochę pocisnąć ostatnio,różnice są niewielkie.Do 22iego jest zgłaszanie kandydatek,może później zaktualizuje wyniki;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andre_

Twoja Silje

ojj, wiele bym oddał, za sprawdzenie się tych słów xD
ja mam jeszcze dwa głosy, mogę je na nią oddać? :DD

| Odpowiedz
blokuj
Andre_

no nie, skutecznie zamknąłeś mi pole manewru ;)
dla mnie i tak Silje wygrała te "zawody", niezależnie od werdyktu jury syfów :D

| Odpowiedz
blokuj
szakaluch

Wszyscy jesteśmy jurorami:D ja tylko podliczę nasze głosy.Mam swoje faworytki,ale nie będę kombinował-bo nie o to tu chodzi:)

| Odpowiedz
blokuj
Andre_

jasne. kwestia gustu, bo każdy ma tu swoją miss. ale trzeba przyznać, że ogólnie gust ludzi tutaj jest niezgorszy. urodziwe te panie. :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.