Wątek dotyczący posta na blogu

Klasyfikacja typera / 23 kolejka

jerrypl

Jeszcze raz chciałem wszystkich serdecznie przywitać i życzyć powodzenia! W pierwszej kolejce typera wzięło udział 34 użytkowników i uważam to za dużą liczbę. Najlepiej typującym radzę nie spoczywać na laurach, tym co typowali słabiej w tej kolejce - nie poddawać się! Ekstraklasa bywa nieprzewidywalna, (…)

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

Nie wiem czy zaznaczyłem wcześniej - przy równej liczbie punktów na koniec typera, decydować będzie ilość orderów słoneczka! Jeśli ona będzie taka sama to zarządzę dogrywkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andre_

i cała tajemnica orderów słoneczka jest już jasna. mogłeś potrzymać to jeszcze trochę w tajemnicy, chociaż Pablo by to pewnie odkrył prędzej czy później ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
jerrypl

Będzie nagroda, nad jej formą się zastanowię, ale będzie to nagroda rzeczowa do odbioru w Warszawie lub przesłana pocztą:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Apator Fan

Haha sie ułozyło niezle.Ty 95 rocznik,Andre 94 (to chyba tajne nie jest stary wiec mam nadzieje,ze jak sie spotkamy na zlocie to mnie nie udusisz) ja 93.Jerry 90 chyba.Brakuje jeszcze ludzi z rocznika 91 i 92 :D

| Odpowiedz
blokuj
Andre_

ta, wiem coś o tym. kiedyś w podobnym typerze prowadziłem nawet 10 kolejek... skończyłem w ogonie stawki. tutaj to już nawet nie próbuję się wyrywać. od razu karnie na miejsce. ale przynajmniej towarzystwo wyborne xD

| Odpowiedz
blokuj
santa66

Przekonałeś mnie do typowania:) Dzięki za zaproszenie, chętnie dołączę od tej kolejki. W sumie 34 lokata nie jest zła do ataku:) Szkoda, że za późno przeczytałem i już nie było sensu zaczynać w tej kolejce. Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
santa66

Znowu się spóźniłem:) Jak mi zaliczysz ten pierwszy mecz to ok, jeśli nie mówi się trudno, zresztą nie wiem czy trafię:)
Jagiellonia - Podbeskidzie 1
Pogoń - Lech 1X
Widzew - Piast 1
Górnik - Legia X2
Śląsk -Ruch 1
Wisła - Cracovia 1
Korona - Zagłębie 1
Zawisza - Lechia 1X

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.