Wątek dotyczący artykułu

Niemcy drużynowymi mistrzami olimpijskimi w skokach, Polacy na czwartym miejscu

Polscy skoczkowie zajęli czwarte miejsce w drużynowym konkursie w Soczi. To najlepszy wynik naszego zespołu w historii. Złoty medal po wspaniałej walce z Austriakami o 2,7 punktu wywalczyli Niemcy.

przeczytaj cały artykuł


Wojciech Zakrzewski

Kruczek ślizgał się na tyłku Małysza, teraz ślizga się na tyłku Stocha. Udaje że to jego zasługa. Ale co on potrafi świadczą takie gwiazdy jak Żyła, Kot - z których nigdy nie było i nie będzie nic.Lekceważy młodych, niezwykle utalentowanych - Biegun, Murańka, Wolny. Swoim zachowaniem pogrąża ich. Kruczek to zero nie trener. Pociotek Prezesa. Jednemu w głowie małolaty, a drugiemu szarzyzna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
garbik_fajeczka_i_poleciało

Moim zdaniem głupoty Pan opowiadasz, albo to prowokacja:). Raz, że Kruczek tylko przez chwilę trenował Małysza, bo ten w trakcie sezonu poszedł do Lepistoe. Kruczek potrafi wiele, bo stworzył trzecią drużynę na świecie (medal w Predazzo 2013), a teraz jesteśmy czwartą siłą. Za poprzednich trenerów nie było tak mocnej drużyny. Poza tym to u Kruczka Stoch osiągnął swoje największe sukcesy - mistrzostwo świata i podwójne mistrzostwo olimpijskie. Na młodych, utalentowanych przyjdzie czas. Jakby byli lepsi, to by byli w kadrze. Co musiałby zrobić trener, żebyś tak po nim nie jechał?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wanow

Jesteśmy dośc dziwnym krajem gdzie zwykły kibic wie czy naprawde dobry trener zasługuje na to miano.Takie głupoty jakie piszesz już dotyczyły śp Wagnera że na plecach Wójtowicza Gosciniaka i innych się ślizgał podobne brednie dotyczyły Górskiego Cieślaka Wenty.Tylko czekac jak wy pseudofachowcy doczepicie się p Kmiecika lub Wieretelnego.Najdziwniejsze jest to że ich fachowości nigdy nie podważali zawodnicy tylko kibice siedzący przed telewizorem,którzy nigdy nie uprawiali sportu wyczynowego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kulozęby_Tony

"Jak wygrywasz to wszyscy noszą Cibie na rękach, po tylko żeby następnego dnia pluć Ci w twarz, bo coś nie wyszło".
Widzę niektórzy próbują odreagować swoją frustrację, związaną z brakiem medalu olimpijskiego w drużynówce na osobie trenera Kruczka. To jest przecież "niby trener" jak już wielokrotnie miałem okazję przeczytać w komentarzach, zarówno przed IO jak i w trakcie zimowej olimpiady. Czego się jednak spodziewać, przecież nie od dziś wiemy jak funkcjonuje "polskie piekiełko" - zawiść, ignorancja, brak szacunku i zrozumienia. Po pierwsze, trener Kruczek nie pracował zbyt długo z Adamem Małyszem, powody tej decyzji tłumaczył już parę razy sam "Orzeł z Wisły". Małyszowi ciężko było zaakceptować fakt, że łączą ich relacje koleżeńskie jeszcze z czasów wspólnych startów. Nasz mistrz oczekiwał, że jak będzie coś robił źle, to trywialnie rzecz ujmując ktoś go opierniczy. Stąd decyzja o przejściu pod skrzydła Hannu Lepistö, do czego Małysz miał zresztą prawo. Piszesz o lekceważeniu młodych co jest trochę absurdalne. Murańka, Wolny, Zniszczoł i Biegun błysnęli na Mistrzostwach Świata Juniorów w Predazzo, później Ci sami zawodnicy startowali w Pucharze Kontynentalnym i rewelacji nie było. Chociażby przez pryzmat tego nie ma sensu podważanie decyzji personalnych i selekcji. Ta przytaczana grupka młodych wilczków musiała po prostu pokonać kolejny szczebel w ich karierze. Do startów na Igrzyskach Olimpijskich jeszcze nie dorośli ale z uwagi na swój wiek mają na to czas. Nie zamierzam personalnie nad nikim pastwić się, niemniej na przykładzie Klimka Murańki najlepiej widać czemu sztab szkoleniowy zadecydował tak a nie inaczej. Klemens spalił się zarówno w przed olimpijskim sprawdzianie w Zakopanem, jak i później w zawodach drużynowych na Mistrzostwach Świata Juniorów. Talent to jedno, lecz bez stabilnej formy i zimnej krwi w żyłach, może okazać się po prostu nie przydatny w danej chwili. Mamy zaplecze i bogactwo, sztuką będzie umiejętne korzystanie z tego potencjału w kolejnych latach, nie musimy wszystkiego robić na hurrra!. W związku z tym wydaje mi się, ze dokonaliśmy jak na nasze obecne możliwości właściwej selekcji. Co do lekceważenia Maćka Kota i Piotrka Żyły to jedynie dopowiem, że ich podobnie jak i trenera Kruczka bronią wyniki jakie osiągali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wanow

My to kolego rozumiemy ale chyba jesteśmy w miejszości .Głowną winą za taki stan obarczyć musimy to że zbyt mało ludzi uprawia sport wnaszym kraju.To właśnie ludzie nieudaczni w życiu w sporcie wypisują takie bzdury.Majac takie warunki do sportu jakie mamy to naprawde na tą olimpiade przygotowalismy się dobrze.Moe oprócz męskiego biathlonu i bobsleji gdzie wysłanie ich na tak ważną impreze było farsą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.