Wątek dotyczący artykułu

Nie pamiętam Katnicia - wywiad z Jordanem Callahanem, nowym playmakerem Anwilu Włocławek

- Z jakichś powodów Anwil zrezygnował z tamtego gracza, a ściągnął mnie. Mogę tylko obiecać, że na pewno postaram się nie zawieść - mówi w wywiadzie Jordan Callahan, nowy playmaker Anwilu Włocławek.

przeczytaj cały artykuł

Sedes

Bo jestem realistą? Anwil już od dawna upada, wystarczy obejrzeć ich transmisje w TV, połowa hali MAX, a skoro nie ma tam kibiców to z jakiej racji ma ich utrzymywać spółka skarbu Państwa?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
RRRRRR

Mylisz się klop, niestety to Zastal stoi na najlepszej drodze do tego aby "dorównać" Anwilowi. Stworzyli tam bardzo szybko ciekawy ośrodek koszykarski gdzie jak widać po statystykach ludzie aż garną się aby chodzić na mecze(dokładnie tak jak kiedyś we Włocławku, też powstaliśmy szybko i po roku dostać bilet graniczyło z cudem). Asseco nie lubiłem bo mieli od groma kasy ale brakowało im tego najważniejszego...kibiców. Tak, że dla dobra koszykówki fajnie, że taki ośrodek koszykarski powstał tam może być już tylko lepiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
b90

Nigdy nie wyprzedzicie Anwilu w historii :) przykro mi. Turów jest daleko za Anwilem, pod względem kibicowskim również. U nas połowa hali to i tak o wiele więcej niż u was pełny kurnik :) Właśnie klub podpisał kontrakt z Husarem. Pozdrawiam :*

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
luksin

nie wiem pod jakim wzgledem cienko???anwil nawet w slabszych latach zawsze jest stawiany w roli faworyta w walce o medale wiec jak dla mnie jest to dobry wynik...anwil nigdy nie byl poza play off;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
luksin

skoro uwazasz ze anwil od dawna upada to zastanawiam sie co ty wogole wiesz o koszu...jeszcze calkiem niedawno bylo srebro ,ostatnio byla 4ka:)...nadal jest jedna z lepszych frekwencji w plk:) ,caly czas jest to jeden z najbardziej elektryzujacych zespolow w plk pod kontem meczy wyjazdowych:)...nadal jest w 6ce ,caly czas liczy sie w walce o medale i gdyby nie plaga kontuzji to pewnie juz od dawna bylby pewien gry w play off:)...anwil ma tez nowego sponsora:) a to moze oznaczac ze beda pieniadze na kolejne wzmocnienia:)...po zawirowaniach z grudnia teraz anwil idzie juz tylko biznesowo do przodu:)...i za 2 miesiace to sie moze okazac ze anwil znow bedzie w play off a turow dostanie walkowery za afery:)...i co do polowy hali to sie akurat bardzo mylisz bo nawet w najgorszych momentach jest wiecej niz polowa a gdy sa wazne mecze to sa komplety:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.