Wątek dotyczący artykułu

Kontrakt Krystiana Pieszczka z Wybrzeżem Gdańsk ważny!

Główna Komisja Sportu Żużlowego oddaliła wniosek Krystiana Pieszczka o rozwiązanie kontraktu ze stowarzyszeniem Wybrzeże Gdańsk.

przeczytaj cały artykuł

Gandalf

Wątpię. Dzięki tej decyzji hamowany jest rozwój Pieszczka, a niewątpliwie jest on jednym z najlepszych juniorów w Polsce. Wolałbym go spłacić i pozwolić mu odejść do innego klubu niż takie szopki odstawiać. Niewykluczone, że za czas jakiś wróciłby jako jeszcze lepszy zawodnik. A tak smród pozostanie i po sezonie chłopak odejdzie i zapewne nigdy do Was nie wróci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mose Jurinho

Bo ty najbardziej interesujesz sie Pieszczkiem a nie tym ze nie macie juniora i swietnie by pasował.Zreszta senatorek juz drugi rok miesza chłopakowi w głowie...daleko od swego guru nie upadłes obłuda krętactwo i wynik nawet po trupach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gandalf

A powiedz mi chłopczyku, gdzie ja wspomnałem o Falubazie? Czy napisałem, że Pieszczek ma odejść właśnie do nas??? Nie!!! Więc zanim coś napiszesz, przemyśl to kilka razy, bo pokazujesz żenująco niski poziom inteligencji. I jeszcze jedno, osobiście nie chcę Pieszczka czy innego juniora w składzie Falubazu. Mamy swoich zawodników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
kibic Gks-u

Czaji tez nie uda wam sie wyciagnac to wszystko co o rozwoju Krychy piszesz to sa zwykle banaly napisz lepiej ze chcialbys zeby u was jezdzil a nie w bawelne owijasz.Ciekawe czy gdyby do unibexu poszedl tez bys pisal ze to dobry krok bo bedzie mial szanse rozwoju...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Gandalf

Powtórzę raz jeszcze, nie chcę Krystiana w Falubazie, mamy swoich wychowanków. I wg mnie to oni powinni jeździć na pozycjach juniorskich. A to co piszę o rozwoju Pieszczka, to prawda. Z niewolnika nie ma pracownika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.