Wątek dotyczący artykułu

HBLLove

Z całym szacunkiem dla trenera Wenty, ale jakie on ma kwalifikację w tym kierunku? Wystarczy mieć nazwisko i już można się dostać do sejmu czy też reprezentować Polskę w Europarlamencie? Nie liczą się kwalifikacje tylko nazwisko... Ktoś kto cały życie poświęcił dla sportu (piłka ręczna, piłka nożna - obojętnie) nagle stanie się politykiem z dużą wiedzą i potencjałem?
Szczerze wątpię...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
groh eater

Policz tych wszystkich polskich europarlamentarzystów z wiedzą i potencjałem i podziel się z nami wynikami. Jak w Brukseli ma "siedzieć" np. taki Ziobro, co słowa po angielsku z siebie nie wydusi i ucieka ciągle do Warszawy, to ja już wolę Wentyla.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maag

Spójrz na świętokrzyskich eurodeputowanych - możesz kogoś zarekomendowac zamiast Bogdana? Nie? No własnie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
hbll

Nie wiem czy Wenta w Brukseli będzie miał coś do powiedzenia, ale przynajmniej zna języki. A wiecie dlaczego nasi europosłowie nie kompromitują nas przynajmniej w Brukseli? Bo siedzą cicho. Też bym siedział, jakbym ani słowa po "zagranicznemu" nie umiał powiedzieć. Jakie te 80% politykerów ma kompetencje? Jaką mają zdolność do rozmów, do negocjacji, co mogą mądrego powiedzieć?
Szczerze mówiąc obawiam się, że Wenta też nic mądrego do powiedzenia nie będzie miał, bo to nie jego branża. Ale przynajmniej będzie tłumaczem Ziobry i spółki :)
Mimo wszystko życzę panu Bogdanowi Wencie porażki w wyborach. Nie dlatego, że do parlamentu się nie nadaje (choć pewnie się nie nadaje, jak reszta wybranych w plebiscycie, bo przecież nie wyborach). Życzę mu porażki, bo polska piłka ręczna potrzebuje takich ludzi jak Bogdan Wenta

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Wisła Płock

Sorry, ale jakie np. kwalifikacje ma eurodeputowany Ryszard Czarnecki, który zmieniał partie polityczne jak rękawiczki, żeby tylko utrzymać się przy korycie.
Tu nie chodzi o kwalifikacje, czy je Wenta ma, czy ich nie ma. Akurat w realiach zagranicznych to Wenta się lepiej będzie ogarniał od takiego Czarneckiego.
Tu zupełnie nie o to chodzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.