Wątek dotyczący artykułu

Nafciarze na Vive z Lijewskim, ale bez Jurkiewicza

Marcin Lijewski zagra w niedzielnym meczu Orlen Wisły Płock z Vive Targami Kielce. W składzie ekipy Manolo Cadenasa zabraknie dwóch zawodników.

przeczytaj cały artykuł

Złoty Bogdan

Takie tam z nafciarek (artykuł):

Niebiesko-biało-niebieska armio czas rozpocząć oficjalne odliczanie do kolejnej odsłony „Świętej Wojny”, która tym razem zostanie rozegrana na terenie wroga i jak wieść gminna niesie w niejakim „hangarze” czy jak kto woli w najbardziej piknikowej hali na terenie naszego pięknego kraju.

…coraz głośniej słyszę ten wewnętrzny krzyk: J.K.!

Wyruszamy do dalekiej ciuchlandii stawić czoła wrogowi, którego najmocniejszymi wojami są niejaki Kiełek (zwierz czy jeżozwierz co kto woli), półczłowiek półmegafon Papaj oraz zastępy czarodziejskich wachlarzy, których blask z każdym kolejnym spotkaniem blednie.

Płocczaki i powiedzcie, że to nie są kompleksy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
OldSchoolZKS

Kompleksy przed kim???? Na pewno nie przed kibicami
Proszę żebyś kolejny raz się nie ośmieszał i może wpadniesz na piwko 23 - ego z nami?????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Złoty Bogdan

Liso masz racje obejrzałem mecz na chlodno na EHF.tv czyli to co idzie w świat i tam dobry poziom dopingu byl tylko i wylacznie gdy bylo +4 dla nas,ludzie wstyd ze kielczaki potrafili nas przekrzyczec. Najlepszy mlynowy na swiecie nie wykrzesze z tego materialu ludzkiego nic wiecej taka jest prawda za duzo dzieci na G trzeba jakos to wszystko zorganizowac jakas selekcja obowiazkowa, dzieciarnia najlepiej sie bawila gdy mogla sobie zatanczyc ten smieszny taniec.Mysle ze dobrym pomyslem byloby rozprowadzanie w imieniu klubu biletow/karnetow na G,G1 przez Stowarzyszenie kibicow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
OldSchoolZKS

Słuchaj kolego , a więc tak się składa, że mam Karnet na inny sektor a i tak siedzę na G1...A TO CO CYTUJESZ TO NIE WIEM SKĄD JA NA TYM MECZU BYŁEM..Owszem są różne mecze - ostatnio na Zagłębiu był trochę piknik, ale w meczu o stawkę czy z Wami jak ktoś wspomniał o "pietruchę" co jest totalnym przekłamaniem nie ma takiej opcji...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Złoty Bogdan

No przecież ja sobie tego nie wymyśliłem, to cytat z nafciarek, mam jeszcze parę innych :)

...Falkoś stary weź się w garść, bo to co wczoraj zrobili Kielczaki, jednym słowem zawstydzili nas może nie tak jak na parkiecie, co na trybunach.....poza tym, średnia naszego młyna w tym sezonie to 9 czy 10 lat?

Chcecie wprowadzac nowe przyśpiewki jak aktualnych nie ma komu śpiewac… Nawet na kielcach na G1 nie chciało sie dupy ruszyć a co dopiero na innych spotkaniach. Za duzo przypadkowych ludzi tam siada bo tańsze bilety i zrobil się z tego kolejny sektor „Januszy”.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Czyzbys szukal usprawiedliwienia na to,ze Kielek wraz z Papajem znowu nie dali rady oderwac od krzeselek kieleckich tylkow?
Co ty bys biedny zrobil bez dostepu do worda i swojego tajnego zbioru plockich komentarzy :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.