Wątek dotyczący posta na blogu

Blog o lidze angielskiej

Apator Fan-RSKZ

Postanowiłem stworzyć bloga nt. Premier League .Można tutaj bez ograniczeń dyskutować o wszystkim co jest związane z jedną z najlepszych lig piłkarskich świata.Lekkie off topy też są dozwolone.Prosiłbym jedynie o zachowanie jako takiej kultury osobistej.Ps.Jak ktoś napisze,ze Suarez nie jest najlepszy (…)

przeczytaj cały artykuł

-night--

Isco, który na początku sezonu wyrastał na gwiazdę Realu Madryt znacznie zwolnił tempo i obecnie większość czasu spędza na ławce rezerwowych. Byłemu zawodnikowi Malagi taki stan rzeczy się nie podoba i latem może zmienić klub.

Zainteresowanie Isco wyrażali już włodarze Manchesteru City i Arsenalu, którzy mieli oferować za Hiszpana około 30 milionów euro. Te dwie propozycje zdecydowanie przebija propozycja z Liverpoolu.

Klub z Anfield Road latem będzie chciał sprowadzić kilku klasowych zawodników, by wrócić na sam szczyt Premier League. Dlatego też Brendan Rodgers liczy, że jego drużynę zasili właśnie Isco, za którego "The Reds" są gotowi zapłacić nawet 45 milionów euro.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-night--

Wojtus i widzisz... isco plus 30 mln i suarez w realu... wszystko zaczyna sie uklaldac w calosc..a za 30 mln liverspol kupi napastnika. i bedzie gral dalej...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Bzdura hehe.Liverpool bedzie miał do wydania ze 100 mln jesli bedzie Lm.I na pewno nie sprzedamy Suareza.Mozemy sie załozyc o co chcesz,ze jak bedzie LM to Suarez nie odejdzie.Ja mam powazne zrodła ,ktore jasno sie w tym temacie wypowiadaja.Swoja droga z Borussia sie osmieszyłem.MOWIŁEM CI,ze BORUSSIA MiAZDZY ZENIT.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

2-4 na wyjezdzie.W Dortmundzie bedzie pogrom totalny.I jeszcze karny dla Zenitu z dupy.Sorry Przemek.O zuzlu masz wieksza wiedze niz ja natomiast jesli chodzi o piłke to czesto głupoty piszesz.

| Odpowiedz
blokuj
-night--

tylko w typach wynikow jakos trafiam lepiej XD... ja nigdy ei zakaldalem ze spalettiemu odbije palma i wstwi jakiegos 3 bramkarza na borusie..

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.