Wątek dotyczący posta na blogu

Blog o lidze angielskiej

Apator Fan-RSKZ

Postanowiłem stworzyć bloga nt. Premier League .Można tutaj bez ograniczeń dyskutować o wszystkim co jest związane z jedną z najlepszych lig piłkarskich świata.Lekkie off topy też są dozwolone.Prosiłbym jedynie o zachowanie jako takiej kultury osobistej.Ps.Jak ktoś napisze,ze Suarez nie jest najlepszy (…)

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

BVB zagrało naprawdę słabo, co nie zmienia faktu, że byli o klasę lepsi od żałosnego Zenitu. Zenit to najsłabsza drużyna jaka grała w 1/8 finału LM w ostatnich latach. Gdyby nie kryzys Porto to byśmy uniknęli takiej cienizny. Niemniej z taką grą, zwłaszcza w obronie, nie wróżę Borussii powodzenia w ćwierćfinale.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

Statystycznie Zenit był najsłabszą ekipą, która wyszła z grupy. Były też przypadki ze druzyny wychodziły z 7,8 pkt a Inter wygrał LM mając 9 pkt. Porto czy Benfika mają potencjał zeby regularnie grać nawet na poziomie cwiercfinału.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-night--

Gdyby nie kryzys Porto to byśmy uniknęli takiej cienizny.

porto nie na zadnego kryzyku... oni prowadza nienormalna polityke kadrowa.. (finsowo oni stoja rewelacyjnie). co okno transferowe oslabiaja sie 2-3 graczami. to jak oni maja cokolwiek wygrac?

| Odpowiedz
blokuj
jerrypl

Mimo wszystko zawsze potrafili grać na poziomie. Tutaj była katastrofa, skoro nie wyszli z tak słabiutkiej grupy. Poza tym nie mają wcale takiego złego tego składu.

| Odpowiedz
blokuj
jerrypl

Przecież Cię akurat w tej sprawie popierałem:) Aczkolwiek spodziewałem się, że w Rosji będą w stanie postawić jakiekolwiek warunki i zremisować, max przegrać jedną bramką po bardzo wyrównanym meczu. Zagrali jeszcze słabiej niż się spodziewałem.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.