Wątek dotyczący posta na blogu

David Moyes i jego zwolnienie....

MATUCH - RSKZ

Witam, jak wszyscy wiemy i zresztą widzimy na której pozycji w tabeli jest MU na 7 miejscu i raczej nie jest to szczęśliwa siódemka.... Ja jako wieloletni fan United nie mogę się pogodzić z wynikami osiąganymi przez mój ukochany zespół, warto się zastanowić skąd się to bierze... Piłkarze marni fakt (…)

przeczytaj cały artykuł

kasyx

Zgadzam się z Jerrym. Zwolnienie Moyesa w trakcie sezonu, gdzie MU ma szansę na grę w pucharach, byłoby pozbawione sensu. Zresztą nie ma zadnej gwarancji, że nowa trener znajdzie lekarstwo na słabiutko grający United.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MATUCH

tak myślę że jak Moyesowi pójdzie po myśli i wygra wszystkie mecze w lidze do konca znajdzie się w top4 ale na pewno nie tą grą z nią to cud 5 miejsce i Liga Europy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MATUCH

Arsenal będzie miał lekko 5 potknięć więc to już swobodnie starczy ale czy Totki i Everton odpuszczą będzie potrzeba wiele szczęścia ale i tak MU nie wygra wszystkich meczy przegra z LFC i City

| Odpowiedz
blokuj
pablo80

Gdzie te pięć? myśle, że góra dwa, a z Moyesem do Urzędu Pracy powinien ustawić się wypalony Papa:) Z tym, że nie ma chyba człowieka, który ogarnął by teraz Arsenal.

| Odpowiedz
blokuj
LexoN

Ależ sprawa z Arsenalem jest prosta: wystawiać normalnych skrzydłowych i kupić wreszcie porządnego napastnika. Trochę pecha macie z Theo, ale kwestia ataku to już tylko i wyłącznie wasza wina.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
pablo80

Wengera wina:) Każdy mówił, że trzeba napastnika. Nie, on se kupił pomocnika z kontuzją. Tego nam było potrzeba. Gdzie są te skrzydła? Poldi prawie cały czas ława, Ox dobrze w co drugim meczu, a dziadek na czub w LM wystawia debiutanta. Zniknął gdzieś Gnabry, który tak miło dla oka wchodził do drużyny. Nic się nie dzieje na plus.

| Odpowiedz
blokuj
LexoN

No własnie. Ox ostatnio wymiata a trudny mecz ze Stoke zaczyna na ławce? WTF?! Gdzie Gnabry? Podolski jest bez formy, z Cazorli taki skrzydłowy, jak z Fabregasa, czyli żaden. A szkoda, bo Arsenal w tym sezonie zaczął jak nigdy a skończy zapewne jak zawsze (na czwartym miejscu).

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

Arsenal już dla mnie wszystko będzie przegrywał no prawie gracie jak United teraz ale pożyjemy zobaczymy dla mnie już z tego miejsca zapomnij że Arsenal bedzie w Top4

| Odpowiedz
blokuj
kasyx

Znowu róznimy sie poglądami:) Dobrzy są tylko Suarez i Sturridge. Słaba obrona i środek pola, City i Chelsea są zdecydowanymi faworytami. Liverpool moze zdobyć tytuł, oni muszą...

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

muszą? czy ja wiem na Mourinho presji nie ma gorzej maa Pellegrini tyle kasy w zespół poszło ale dzisiaj pierwsze trofeum bedzie miał :D

| Odpowiedz
blokuj
J. Walker

Teraz poróżnimy się zdaniami. Porównaj sezon mistrzowski Manciniego a sezon obecny Pelle. Mancini wydawał kupę hajsu pod koniec, żegnając się z potrzebnymi zawodnikami (nadal nie zapominam de Jonga), a kupował takich, którzy i tak nie grali (Sinclair). Pelle postawił bardziej na jakość i jest lepiej (Negredo, Navas, Fernandinho, Demichelis (nie zapominam tej czerwonej, oj nie), te wzmocnienia przyniosły sukces, zawodnicy w większości wypadków wkomponowali się idealnie w skład. Walka jest nadal wyrównana, a trzeba przypomnieć, że mamy zaległy mecz z Sunderlandem (zapewne ciężkie 3 pkt bd)

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

Srodek pola Henderson kapitalnie gra i Gerrard czasami nie za dający rady za akcjami ofensywnymi lub defensywnymi jeden ŚP by się przydał, obrona jest bardzo dobra

| Odpowiedz
blokuj
kasyx

W obronie jedynie Agger i nie grający Sakho dają radę. Flanagan jest młody, ale Cissokho, Toure, Skrtel, Enrique, czy Johnson grają poniżej swoich mozliwości. Hendo gra chimerycznie, a Gerrard ma swoje lata i trudno od niego wymagać gry na najwyższych obrotach przez cały sezon.

| Odpowiedz
blokuj
Andre_

obaj boczni grali z urazami. i Jose i Glen. a teraz Glen jeszcze na lewej. dobrze szło z Flano na lewej i Glenem na prawej to teraz to obrócił.. niemożliwy jest ten BR.. :D

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Dobrzy są tylko Suarez i Sturridge. Słaba obrona i środek pola,

Nie przesadzaj.Sterling mega talent,najlepszy angielski skrzydłowy w lidze,Hendo najlepszy angielski Śp w lidze,Gerrard ciagle daje rade szczegolnie po przesunieciu na nowa pozycje no i kapitalne wolne bije.Oczywiscie i srodek pola i obrona nie sa najlepszy ale atak kosmiczny,najlepszy na swiecie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
kasyx

Wolski, Milik to też mega talenty, oczywiście z zachowaniem proporcji. Od talentu, do stania się gwiazdą, długa droga. Sterling jest bardzo chaotyczny, dla mnie lepszym piłkarzem jest Januzaj.

| Odpowiedz
blokuj
Andre_

akurat Sterling przestał być taki chaotyczny. nieźle drybluje, mega szybki, zaczął strzelać. Januzaj to zupełnie inny typ zawodnika. aczkolwiek też wielki talent. ja tam wierzę w Raheema. Brendan zna się na rzeczy, progres Sterlinga jest widoczny gołym okiem. porównaj go sobie z tym chłopaczkiem, który ponad rok temu zagrał po raz pierwszy w wyjściowym składzie z City ;)

| Odpowiedz
blokuj
J. Walker

Wiesz, pomimo tego, że kibicujemy dwóm odmiennym zespołom, po innych stronach barykady, lecz pisałem nieraz, że Moyes nie okazuje żadnego zaangażowania w trakcie meczu. O wiele bardziej lubię obejrzeć chimerycznego Mou, który odstawia swoje szopki niż rozłożonego na krzesełku DM. On nie żyje meczem, nie podejdzie do linii (przynajmniej jak widziałem) i nie pokaże ani nie przekaże nowych instrukcji. Obejrzałem 90 min z Olympiacosem i MU nie grał jak MU wcześniej, jakby 11 gości się spotkało raz i nagle miało zagrać w LM. Z takim podejściem nie wróżę Manchesterowi miejsca w TOP 4 a ciężko będzie ściągnąć zawodnika bez perspektywy gry w prestiżowych rozgrywkach. RVP krytykował, bo po części ma rację, nie ma schematu gry, który by płynnie się zmieniał. Wróżę wam, o ile DM pójdzie trenera z wizją, który coś zmieni w tej maszynie, bo po części liga straciła urok bez SAF'a a taki ktoś jest potrzebny teraz na daną chwilę.

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

Dokładnie tak jest ale trzeba też przyznać że się stara jeździ obserwuje ale jego zachowanie w trakcie meczu jest strasznie dziwne tak jak by wszedłem siedziałem wyszedłem przegrałem....

| Odpowiedz
blokuj
J. Walker

No może jeździć itp, ale widać, jakby nie żył meczem, a piłkarze widzą to wyraźnie, dlatego też spada zainteresowanie. Pamiętam SAF'a, jak ten stał podczas meczu, chodził wokół linii i pokazywał piłkarzom, co mają robić, Klopp tak samo robi, inni też, a Mou to jest wyjątek w tym, a Moyes? Jakoś tak bez zaangażowania, bez niczego, jakby to dla niego karą było, że musi siedzieć 90 min na stadionie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.