Wątek dotyczący posta na blogu

David Moyes i jego zwolnienie....

MATUCH - RSKZ

Witam, jak wszyscy wiemy i zresztą widzimy na której pozycji w tabeli jest MU na 7 miejscu i raczej nie jest to szczęśliwa siódemka.... Ja jako wieloletni fan United nie mogę się pogodzić z wynikami osiąganymi przez mój ukochany zespół, warto się zastanowić skąd się to bierze... Piłkarze marni fakt (…)

przeczytaj cały artykuł

Luka5z

Najłatwiej jest zwolnić trenera, jednak w tym wypadku to nie zadziała. Piłkarze nie są w formie, jest to po części wina Moyesa ale również samych graczy. Problem jest taki sam od lat środek pomocy. A w tym roku doszła jeszcze obrona. Moim zdaniem Moyes musi w końcu wystawić Jonesa ze Smallingiem/Evansem na środku obrony. Ferdinand pokazał że nie jest w formie, a Vidić odchodzi po sezonie. Wydał miliony na Fellainiego i powinien na niego stawiać a nie majstrować z Clevem. Ja bym dał jeszcze rok czasu trenerowi, podobno dostanie 200 mln funtów na transfery. Weźmy pod uwagę że w poprzednim sezonie United nie grało jakoś super grali dość przeciętnie ale wygrywali. United potrzebuje przebudowy i tu każdy się zgodzi. Ale zwalnianie trenera po roku czasu jest na razie nie na miejscu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
J. Walker

W historii United są trenerzy, którzy byli przez sezon, ale w takiej lidze rzadko się zdarza, aby tak szybko poleciał szkoleniowiec, lecz trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, czy Moyes ma jakiś pomysł na zespół. Zero odpowiednich ruchów na rynku transferowym, stawanie się powoli średniakiem. Widać, że większość wcześniej to była zasługa SAF'a, który potrafił wycisnąć z nich wiele, ale go już nie ma, piłkarze to widzą, a Moyes nie ma posłuchu w szatni, jak widać w trakcie meczów, nie ma wyrobionej marki wśród nich. To jest zapewne jeden ze słabych punktów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.