Wątek dotyczący posta na blogu

David Moyes i jego zwolnienie....

MATUCH - RSKZ

Witam, jak wszyscy wiemy i zresztą widzimy na której pozycji w tabeli jest MU na 7 miejscu i raczej nie jest to szczęśliwa siódemka.... Ja jako wieloletni fan United nie mogę się pogodzić z wynikami osiąganymi przez mój ukochany zespół, warto się zastanowić skąd się to bierze... Piłkarze marni fakt (…)

przeczytaj cały artykuł

ogi30

Według mnie tak szybko Moyesa nie zwolnią,mimo wyników jakie osiągnie! Sama zmiana trenera nic nie da!! Brak rozgrywających mimo wszystko...kto ma podawać do Roo czy Persiego? Żaden trener w momencie jakim jest MU, nie jest w stanie zrobić niczego lepszego w tak krótkim czasie jaki pozostał do końca sezonu.To nie jest Ekstraklasa ,żeby zmieniać trenera po paru porażkach! Odświeżyć chyba też już nie wystarczy szatni. Konkretne porządki czas zacząć! Co do Van Gaal'a ... za stary już chyba jest ;D. A poważnie, to nie pasuje mi jakoś w Manchesterze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MATUCH

porządki muszą być ale czy Moyes będzie na tyle odważny aby wyrzucić połowe składu nie ma takiej charyzmy jaką posiadał SAF

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazik

nie jestem jakims wielkim fanem MU,ale jak najbardziej lubie(lubialem)ogladac mecze w ich wykonaniu.mysle,ze ta slabsza postawa,to moze i troche wina trenera,ale graja pilkarze i co by tu nie mowic nie graja za dobrze,trener moze ich poustawiac,ale to oni na boisku maja dac z siebie jak najwiecej,a tego nie widac...Alex mial "pozycje" w klubie i nikt z pilkarzy nie mogl mu podskoczyc,a patrzac na wypowiedzi zawodnikow z Moyesem jest inaczej(swoja droga on sam tez jakis taki nijaki).brakuje dobrego rozgrywajacego,Rooney tez juz nie od dzisiaj w slabszej formie,itd,itd.zmiana trenera moze i cos zmieni na +,ale potrzeba wydaje mi sie zmian w kadrze.mysle,ze mimo wszystko nawet bez zmian przebudza sie i w najblizszym czasie zobaczymy MU grajacy duzo lepiej niz ostatnio.pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
MATUCH

Miejmy nadzieje a co do Rooneya się nie zgodze jest w bardzo dobrej formie ma 12 goli i 16 asyst nie ma duzo piłkarzy o takich statystykach i jeszcze zespol na takim miejscu w Tabeli!

| Odpowiedz
blokuj
fazik

mecze MU ogladam wybiorczo(nie da sie wszystkiego ogladnac,bo czasu brakuje),ale w tych co ogladalem jakos mnie z nog nie powalil,nie gral jak dawniej,ale tu akurat nie bede sie upieral,byc moze akurat w tych meczach tak to wygladalo...swoja droga,to trzeba tez dodac,ze w tym roku liga jest zacieta i to tez ma duzy wplyw na miejsce MU w tabeli,popatrz na pierwsza 4 i ich sklady,moje zdanie trener trenerem,ale potrzebujecie wzmocnien,w pomocy(na pewno rozgrywajacy )+ na obronie,ale to tylko spostrzezenia z kilku meczy...pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.