Wątek dotyczący artykułu

Władze Legii potępiają: Stadion jest dla kibiców, a nie bandytów

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej dotyczącej wydarzeń z niedzieli prezes Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski zapewnił, że klub zrobi wszystko, by wyeliminować bandytów ze stadionów.

przeczytaj cały artykuł

MS_

Ja nie miałbym nic przeciwko, aby zawiesili rozgrywki do końca sezonu. Może ludzie zwróciliby uwagę na ciekawsze sporty, może stacje telewizyjne odkryłyby potencjał w innych grach zespołowych. Może niektórzy przemyśleliby swoją 'miłość' do klubu.
Już nie mam siły słuchać o zmianach w prawie odnośnie imprez masowych itp, o walce z bandytyzmem stadionowym, wszystkie rządy o tym mówiły, a jak się kończyło, gdy nagle partie orientowały się jaki to silny elektorat, to każdy wie.
I mam dość tego, że miasto stołeczne daje 500 mln na piłkę nożną (stadion Legii) + 2 mln dla prywatnej szkółki Barcelony, cofając dotacje dla innych sportów. I po co? Żeby demolowano stadion, w który wpakowało się tyle pieniędzy? Fuck logic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

Kto lubi piłkę, nie przerzuci sie z braku laku, na darta:) Piłka jest najbardziej popularnym sportem w Polsce, najchetniej uprawianym przez dzieci, młodzież i rzecz jasna na piłke pójdzie najwięcej pieniędzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MS_

Fajnie, że od razu jako alternatywę podajesz taki dynamiczny sport.
Najchętniej może i jest uprawianym. Nie dziwi mnie to. Większość wf wygląda tak: nauczyciel rzuca piłkę i grajcie dzieci, bo sędziować kosza/ręczną to się nie chce. Jeżeli w większości przypadków tak wygląda wf, to gdzie dzieci mogą zapoznać się z innymi dyscyplinami? Boiska też są budowane w przemyślany sposób. 2 bramki, ewentualnie dwa kosze i to wszystko. O siatce czy o liniach o ręcznej można pomarzyć. Można wymieniać tak dalej. Żeby stworzyć uniwersalny kompleks sportowy potrzebne jest trochę chęci, ale jak widać w Polsce wszyscy są zadowoleni jak boisko = 2 bramki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
kasyx

Mylisz się totalnie. Mam dwójkę dzieci w wieku szkolnym i piłka nozna na etapie podstawówki, jest najrzadziej uprawianym sportem zespołowym. Niewiarygodne prawda? Zapewniam Cię, ze nie napisałem tego obserwując wf w tylko jednej szkole.

| Odpowiedz
blokuj
MS_

Takie komentarze to sobie daruj. Może powinien Ci powiedzieć, żebyś się umówił z ziomkami na ustawkę w lesie?
I co do sportu, to też nie trafiłeś.
I co myślisz, że noga to taki męski sport? Pff..

| Odpowiedz
blokuj
Cyku

Nie. Mam szczerze gdzieś, co mi napiszesz. Po prostu płaczesz jak większość komentujących, jakby Cię na tym meczu co najmniej ze skóry obdarli.
Ani mnie ziębi, ani grzeje czy piłka nożna to wg Ciebie męski sport. Cieszy się największą w Polsce popularnością i tyle. Fakt, wsjo. Ciche pojękiwania i postękiwania na forum tego nie zmienią. A żale i płacze są śmieszne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.