Wątek dotyczący posta na blogu

David Moyes i jego zwolnienie....

MATUCH - RSKZ

Witam, jak wszyscy wiemy i zresztą widzimy na której pozycji w tabeli jest MU na 7 miejscu i raczej nie jest to szczęśliwa siódemka.... Ja jako wieloletni fan United nie mogę się pogodzić z wynikami osiąganymi przez mój ukochany zespół, warto się zastanowić skąd się to bierze... Piłkarze marni fakt (…)

przeczytaj cały artykuł

JIGSAW

Witam jestem od zawsze kibicem i fanem Juventusu,drugi klub któremu kibicuję również długo jest Man.Utd.Moja uwaga jest taka że problem tkwi w szatni zespołu,w ostatnim czasie za dużo uwagi skupia się na Rooneyu,tzn.nowy bajeczny kontrakt i wszystko co z nim związane,Rooney już w poprzednim sezonie opuszczał loty lecz Sir Alex była to twarda ręka trenerska i nie raz dawał Rooneyowi do zrozumienia że nie ma piłkarzy niezastąpionych "chodzi o ściągnięcie Van Persiego".Śmiem stwierdzić że poprzez nowy kontrakt Rooneya reszta piłkarzy czuje się niedoceniona i to przekłada się na boisku,co do trenera to szczerze mówiąc liczyłem po cichu na Mou,chociaż wiedząc jaki staż ma Moyes w Premier League uważam że poradzi sobie z tą drużyną,potrzeba tylko kilku spektakularnych transferów na pewno w ataku i obronie.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MATUCH

Pomoc trzeba wzmocnić tam jest Januzaj, Mata i Fellaini reszta to dno! Kroos, i jeszcze jakiś super skrydłowy co do ataku jest kapitalny ale odłączony od podań wiec mało co mogą chłopaki zdziałać

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jedi

I właśnie czemu Januzaj nie gra z Matą? Przyszedł Hiszpan i młodego posadzono od razu na ławkę. A całkiem nieźle sobie radził.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.