Wątek dotyczący posta na blogu

David Moyes i jego zwolnienie....

MATUCH - RSKZ

Witam, jak wszyscy wiemy i zresztą widzimy na której pozycji w tabeli jest MU na 7 miejscu i raczej nie jest to szczęśliwa siódemka.... Ja jako wieloletni fan United nie mogę się pogodzić z wynikami osiąganymi przez mój ukochany zespół, warto się zastanowić skąd się to bierze... Piłkarze marni fakt (…)

przeczytaj cały artykuł

Jedi

W przypadku Moyesa NARAZIE nie wykonywałbym pochopnych ruchów. Nie od razu Rzym zbudowano. Ferguson też zaczynał pracę od 11 m. (1986/1987), 2. (1987/1988) i 11. (1988/1989) (o ile mnie pamięć nie myli :) ) i tyłek mu w zasadzie uratował zdobyty Puchar Anglii w 1990 r.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Przepraszam ale musze Cie poprawic.Fergie objał druzyne sredniakow,ktora od dawna nic nie osiagneła.Moyes przejal mistrza Anglii.To ogromna roznica.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jedi

Ferguson przejął drużynę po przebojowym Atkinsonie. Ten ściągnął już kilku fajnych grajków: Robsona z W.B.A. to był rekordowy transfer na tamte czasy, Olsena i Strachana. Był też młody Mark Hughes. Ale masz rację Moyes objął "mistrzowską" pakę a SAR takiej nie przejął. To robi wielką różnicę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
J. Walker

Tu jest pies pogrzebany. Po prostu widać, że Man Utd to za dużo jak na DM, o czym nieraz wspominałem, przechodzi obok meczu, nie widać w nim zaangażowania, bardziej jakby miał przymus siedzenia na ławce.

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

ale ten mistrz był mistrzem tylko dlatego ze trenrem był SAF gdyby to był Mou lub Guardiola to zapomnij w top4 nas by nie było

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Apator Fan

Dziennikarze Manchester Evening News przyjrzeli się terminarzowi Manchesteru United i sporządzili listę niechlubnych rekordów, które David Moyes może pobić jeszcze w tym sezonie.

Manchester United w aktualnych rozgrywkach przegrywał już mecze na Old Trafford z West Bromwich Albion, Newcastle i Evertonem. Były to pierwsze porażki Czerwonych Diabłów z tymi rywalami od kolejno: 1978, 1972 i 1992 roku.

West Bromwich (wyjazd)
The Baggies odnieśli pierwsze zwycięstwo na Old Trafford od sezonu 1978/1979. Po raz pierwszy od tamtego sezonu piłkarze West Brom będą starać się ustrzelić dublet w starciach z Czerwonymi Diabłami.

Liverpool (dom)
The Reds tylko w sezonie 2001/2002 ukończyli rozgrywki Premier League wyżej od Manchesteru United. Jeśli Liverpool wygra mecz na Old Trafford, to niemal na pewno skończy sezon wyżej od Czerwonych Diabłów.

West Ham (wyjazd)
Manchester United nie przegrał z West Ham w lidze od 2007 roku.

Manchester City (dom)
The Citizens będą celować w swoje trzecie z rzędu zwycięstwo na Old Trafford. Taka seria nie miała miejsca od lat 1968-1972, kiedy Manchester City wygrał pięć kolejnych meczów w Teatrze Marzeń.

Aston Villa (dom)
W tym meczu nie wisi widmo żadnego niechlubnego rekordu. Manchester United przegrał natomiast jedynie 2 spośród 36 meczów z The Villans w Premier League (od sierpnia 1995).

Newcastle United (wyjazd)
Sroki nie odniosły podwójnego zwycięstwa nad Manchesterem United od sezonu 1930/1931. Wówczas klub z Tyneside zanotował imponujące wygrane - 4:3 i 7:4.

Hull City (dom)
Tygrysy jeszcze nigdy w historii nie odniosły zwycięstwa na Old Trafford. Steve Bruce będzie z pewnością chciał przerwać tę serię.

Everton (wyjazd)
The Toffees w tym sezonie wygrali na Old Trafford po raz pierwszy od 1992 roku. Liverpoolczycy będą więc teraz mierzyć w dublet, po raz pierwszy od sezonu 1969/1970.

Norwich City (dom)
Zespół Chrisa Hughtona będzie mierzył w pierwszą wygraną na Old Trafford od sierpnia 1989 roku.

Sunderland (dom)
Czarne Koty pokonały w tym sezonie Manchester United na Old Trafford w Capital One Cup, ale w lidze nie dokonały tego od maja 1968 roku. Wówczas Czerwone Diabły przegrały 1:2, a jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył George Best.

Southampton (wyjazd)
Jeśli Święci wygrają z Manchesterem United, to po raz pierwszy od sezonu 1988/1989 w dwumeczu z Czerwonymi Diabłami zgarną cztery punkty.

MASAKRA

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
MATUCH

wiem wiem czytałem ale to robia specjalnie zeby go osmieszyć zobaczymy dla mnie duza wina lezy po stronie trenera ale nie wiem czy jeszcze rok bym mu dał czy wyrzucił go

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.