Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz usatysfakcjonowany decyzją KOL. "To może mieć znaczenie dla Trybunału PZM"

W poniedziałek Komisja Orzekająca Ligi uznała Emila Sajfutdinowa za winnego naruszenia zapisów Regulaminu Sportu Żużlowego. - Jesteśmy tym w pełni usatysfakcjonowani - mówi Paweł Mizgalski.

przeczytaj cały artykuł


yoyo

Ewentualna wygrana Włókniarza w Trybunale to przyzwolenie na publiczne oszukiwanie i okradanie żużlowców i zabieranie im ich uczciwie zarobionych pieniędzy. Mizgalski odwraca zwyczajnie kota ogonem, próbując wmówić wszystkim że Włókniarz jest super a winny jest tylko Emila team. Gdyby płacili na czas to tej afery by nie było. Apropo płacenia, to Włókniarz nie jest jedynym klubem który takie cyrki robi. Myślę że trzeba przestać łagodnie traktować kluby w procesie licencyjnym. Wtedy może co niektórzy się opamiętają i przestaną zawierać wirtualne kontrakty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Isoril1989

Dokładnie! I zlikwidować tę żenującą instytucję jak Licencja Nadzorowana czy Licencja Warunkowa. Nie ma spłaconych długów to nie ma przyzwolenia na jazdę w lidze. Może i to brutalne i uderzy niestety w kibiców, ale trzeba w końcu powiedzieć DOŚĆ tym partaczom z Zarządów Klubów i Komisjom Licencyjnym. Niech się k**wa ogarną!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.