Wątek dotyczący artykułu

Duran zwyzywana w Lublinie, "Nie pozwolę, żeby mój syn wracając do domu pytał się mnie, dlaczego mamo jesteś k....?"

W weekend do Lublina po raz kolejny zawitała była zawodniczka miejscowego klubu - Katarzyna Duran. Niestety, szczypiornistka Pogoni Baltica została po raz kolejny wygwizdana i zwyzywana.

przeczytaj cały artykuł

wwwitek2006

Żałosny Klub Kibica. Mam tylko nadzieję, że na meczach drużyn handballowych AZS UMCS nie ma podobnych zdarzeń. Taką mam nadzieję, ale pewności brak, bo jak ktoś "kocha piłkę ręczną na zabój", to bywa na różnych meczach.Witek Woźniak

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wwwitek2006

Czyli chcesz powiedzieć, że działa psychologia dzikiego tłumu o niskim IQ. Polecam, choć autora na ogół nie trawię, ostatni felieton Stanowskiego na... chyba weszło.pl to się nazywa, o rozróbach na "sławnym" meczu kibiców Legii z kibicami Jagielonii. Pozdrawiam. Witek Woźniak

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.