Wątek dotyczący posta na blogu

Psychosocjologia kibiców

Freudysta

Witam. Dziś postanowiłem wam przybliżyć psychosocjologię kibiców, czyli poniekąd was. Trzeba powiedzieć sobie na początku że psychosocjologia wszystkich grup kibicowskich jest taka sama, bezwzględu na to jakiej drużynie dany tłum kibicowski kibicuje.Czym się taki tłum kibiców charakteryzuje? Głównie (…)

przeczytaj cały artykuł


jerrypl

Należy jednak pamiętać, że w Warszawie biła się niewielka grupka "kibiców". Moim zdaniem takich ludzi nie powinno nazywać się zresztą kibicami tylko bandytami i karać zakazami stadionowymi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
VoytULG

"Żyleta" to specyficzne środowisko. Dla mnie to extremum. Miałem kiedyś okazję obserwować mecz Legii właśnie z "Żylety" i określenie "obserwować mecz" jest w tym wypadku kurtuazją, ponieważ ludzie ci przychodzą po to, by w pierwszej kolejności lżyć przyjezdnych, w drugiej żeby szukać zadymy. Jeżeli nie na stadionie, to po za nim. Nie pasuje mi mentalność janczara, idącego bezwolnie, jak ślepe kocię tłuc się z kim popadnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.