Wątek dotyczący posta na blogu

Psychosocjologia kibiców

Freudysta

Witam. Dziś postanowiłem wam przybliżyć psychosocjologię kibiców, czyli poniekąd was. Trzeba powiedzieć sobie na początku że psychosocjologia wszystkich grup kibicowskich jest taka sama, bezwzględu na to jakiej drużynie dany tłum kibicowski kibicuje.Czym się taki tłum kibiców charakteryzuje? Głównie (…)

przeczytaj cały artykuł


ray_gdz

Zawarłeś tu opis określonej grupy kibiców, którą można zamknąć w grupie "ultras" lub "h". A tacy, patrząc na całość kibiców na stadionie, są w mniejszości. Z tych co opisałeś to jest sporo, którzy nawet nie znają zawodników w drużynie. No i pominąłeś dość istotny czynnik opiniotwórczy jakim jest alkohol, bo mimo wszystko osoba "pod wpływem" inaczej reaguje niż osoba trzeźwa. Na ten temat można by się rozpisywać i rozpisywać. Poruszyłeś ciekawy temat, ale napisałeś o nim zbyt krótko. Jest dużo więcej kwestii w temacie "psychosocjologii kibców", które trzeba poruszyć. Nie mniej piszesz nieźle i czekam na kolejne wpisy.

Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Feuerleben 2

Tak jak napisałem poruszyłem dziś tylko kawałek tego tematu. Jest jeszcze wiele czynników,ale pisałem o tym co uważałem za najistotniejsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.