Wątek dotyczący artykułu

Andreas Jonsson gotowy do pierwszych treningów

Andreas Jonsson nie może doczekać się pierwszych treningów na żużlowym torze. Szwed skompletował już cały sprzęt na sezon 2014 i z niecierpliwością czeka na pierwsze treningi.

przeczytaj cały artykuł

KIBIC_ZG

a ja wam powiem, że ja go lubie i nie dlatego że jeździ u nas ale za podejście do życia. Facet jest bardzo pozytywny, jego ojciec również. Jasne że wszystkim w Polsce nie spodobała się jego szybka reakcja odnośnie wybory sgp, ale oni dali mu szanse bo nie był w 8 i podziękował im w taki sposób. Ma jasno postawione cele i chce walczyć o mistrzostwo świata. Mówienie że "W Polsce jezdcow bez kregoslupa nam nie trzeba !" to chyba nieporozumienie bo tylko on od razu powiedział jaka będzie jego decyzja jak przepisy będą takie. Więc następnym razem radziłbym się zastanowić chwilkę zanim wypisuje się takie głupoty.

Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bawarczyk

Myszy, gosc wyszedl przed szereg i przez swoje wypowiedzi nadal kierunek myslenia innym zuzlowcom !
Wstyd . Na takie zachowanie nie ma zgody !
P.S.
Protasiewicz to drugi, ktory (w sprawie tlumika Demskiego) zachowuje sie podobnie !
Lac rozowy Falubaz !(na torze)
No, to teraz dalej minusujcie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wąski

Ooo, widzę że kolega jak zwykle na wysokich obrotach psychicznych :D
Mam tylko nadzieję, że nie skończy się to jakimś zawałem czy wylewem :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
kaz

Ja to bym chętnie ciebie zlał, a raczej nakopał w 4 litery. Za to żeś taki prymitywny. Jeśli AJ nadaje kierunek myślenia, to musi mieć ogromną charyzmę. To może np. Skóra, KK, Koldi i inni, nadadzą też kierunek myślenia i niech wprowadzą tłumik Demskiego. O zgrozo... Od bluzgania na Falubaz pewnie zajady ci się porobiły.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Bawarczyk

Cwoku, ty chcesz mnie zlac ?

To może np. Skóra, KK, Koldi i inni, nadadzą też kierunek myślenia

Bo akurat Skora, Koldi i inni sa uczestnikami SEC i SGP, zeby zabierac w dniu dotarcia komunikatu fimowskiego o zakazie jednoczesnego uczestnictwa w/w zawodach. Nawet KK nic nie mowil o zaistnialym problemie.
Za to "twoj" AJ natychmiast stanal przed "mikrofonem" i sugestywnie bebnil o swoim pro angielskim wyborze !?
I wlasnie przez taka postawe, jaka zaprezentowal meduzowaty Andreas FIM cofnal swoja decyzje? Ty chyba nie reagujesz na litery (klopoty z czytaniem) i informacje, tylko dajesz sobie opowiadac przez innych o sprawach, ktore sa istotnymi dla zuzla.
Idz do podstawowki i niech cie panie nauczycielki przygotuja chociaz w minimalnym stopniu do uczestnictwa w wymianie opinii i wlasnego zdania na kontrowersyjne tematy.
Synku, mam jednak wrazenie, ze w szkole duzej kariary to ty juz raczej nie zrobisz.
Chyba ostatnio za duzo napatrzyles sie rosyjskiej telewizji?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
kaz

,,Ćwoku?", ,,Synku?" co to ma być? Nie potrafisz dyskutować to się wstrzymaj, coś ci nie pasuje, to uzasadnij, a nie rzucasz się jak w delirce. Fakty przedstawiasz jak ci pasuje, szkalujesz tych którzy są odmiennego zdania. I nie odsyłaj mnie do żadnej szkoły, tym bardziej podstawówki bo ją ukończyłem w latach 1970 - 78, a gdzie ty wtedy byłeś? Chciałem ci jeszcze coś napisać, ale pewnie i tak nie zrozumiesz.

| Odpowiedz
blokuj
Bawarczyk

Tak jak przewidywalem - same pustoslowia i zdania bez tresci.
Piedzesieciolatku, to juz lepiej napisz, gdzie mam sie pojawic, abys mogl mnie - jak wczesniej napisales, zlac ?
Dyskusja slowna pomiedzy nami jest raczej niemozliwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
kaz

Moja wypowiedź pod twoim adresem, była konsekwencją twojej słownej b. agresywnej napaści na AJ-a. Łatwo kogoś szkalować, bo internet zapewnia ci daleko idącą anonimowość i związane z tym ,,bezpieczeństwo". Od kiedy wypowiadam się na SF, nigdy nie ubliżyłem, żadnemu zawodnikowi, trenerowi, działaczowi i nie ważne jaki klub reprezentują. Klasę się gościu ma, albo nie. To trzeba wyssać z mlekiem matki, tego nigdzie nie nauczą. Tak jak ty traktujesz innych, a nie tylko o AJ-a chodzi, tak inni potraktują ciebie. Bo zauważyłem, że nie tylko mi zalazłeś za skórę. Zważaj na słowa, bo już mnie ,,synkiem" nazwałeś, a wyszło na to, że jestem starszy od ciebie. Chcesz się ze mną spotkać i znowu nie wiesz z kim. Nie kompromituj się, mierz siły na zamiary i szanuj zawodników, nawet jeśli pochodzą z klubu, który nie do końca ci odpowiada. I na koniec, jest powiedzenie:,,nie należy ufać ludziom, którzy nie piją alkoholu". Mimo wszystko pozdrawiam i liczę na rozsądniejsze wpisy.

| Odpowiedz
blokuj
Bawarczyk

Zważaj na słowa, bo już mnie ,,synkiem" nazwałeś, a wyszło na to, że jestem starszy od ciebie.

A jak doszedles do tego, iz jestes ode mnie starszy?
Reszte zostawiam bez komentarza, gdyz piszesz same frazesy - nic konkretnego.
P.S.
Uwaga: sam sie ciesz, ze internet pozwala tobie anonimowo pisac takie farmazony.
Kim jestes mnie nie interesuje, co wypisujesz juz tak.
Po prostu - najpierw pomysl, pozniej napisz.
AJ - jest nie fair w stosunku do SEC i jego organizatorow, i niech teraz nie mowi , ze jest gotow startowac o Indywidualne Mistrzostwo Europy. Takie postawy to nic dobrego !
Meduza pozostanie meduza i jak dla mnie nie ma o czym wiecej dyskutowac.
Moralizator sie znalazl - mnie chcesz lac, a ja w zamian mam siedziec cicho i czytac te twoje bazgroly o mojej agresji. Gdzie tu logika chlopie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Goldi-GKS

Mi sie AJ zawsze kojarzył z miłym gościem. Nic do niego nie mam, ale jeśli chodzi o jego podejście to traktuje to z przymrużeniem oka. Jako kibic i jedynie widz (ktory nie musi sie przejmować budżetem zawodników czy ich problemami) to zdecydowanie najbardziej lubie Nickiego. Podoba mi sie to,że np. nie odpisuje Taiowi na twitterze czy nie jest tak aktywny jak Iversen, a na torze przy kamerach podchodzi do kogo chce i mówi co chce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.