Wątek dotyczący posta na blogu

Psychosocjologia kibiców

Freudysta

Witam. Dziś postanowiłem wam przybliżyć psychosocjologię kibiców, czyli poniekąd was. Trzeba powiedzieć sobie na początku że psychosocjologia wszystkich grup kibicowskich jest taka sama, bezwzględu na to jakiej drużynie dany tłum kibicowski kibicuje.Czym się taki tłum kibiców charakteryzuje? Głównie (…)

przeczytaj cały artykuł


z krzyżem na płaszczu

Jakie argumenty?:) Na temat jego tekstu juz sie wyraziłem "zlepek nie trzymających się...internetowych treści...itd"! To żadna "praca naukowa", a juz na pewno nie psychologia. To takie "domorosłe psychologowanie" jak wujka Franka ze szwagrem przy 0,5l wódeczki, na temat... w wpływu dorożkarstwa w Kamerunie na ceny ropy:) A Tobie jakie argumenty mam przedtawić?:) Argumenty to mozna przedstawiać p-ko arumentom, a nie takiej "paplaninie", ktorą Ty uskuteczniasz!:) Żądasz argumentów, a sam tylko "paplesz":) A co do synka, to najpierw sobie go....zrób, ale Ty sie "grzejesz" na swoj avatar więc z synka..."nici". Tylko plamy zostaną, a nie...synek!:))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.