Wątek dotyczący posta na blogu

Psychosocjologia kibiców

Freudysta

Witam. Dziś postanowiłem wam przybliżyć psychosocjologię kibiców, czyli poniekąd was. Trzeba powiedzieć sobie na początku że psychosocjologia wszystkich grup kibicowskich jest taka sama, bezwzględu na to jakiej drużynie dany tłum kibicowski kibicuje.Czym się taki tłum kibiców charakteryzuje? Głównie (…)

przeczytaj cały artykuł

biało niebieski 1966

Troszkę pojechałeś po kibicach więc Ci odpowiem.Niekoniecznie muszą się charakteryzować prostotą i naiwnością.Samo zdanie rozumowanie na tle prymitywnym to już pojechanie po bandzie.Nie zgadzam się z tym.Napisz skąd wyrwałeś tyle wątków nieklejących się z sobą i piszesz Psychosocjologia kibiców.Skleiłeś kolego dużo wątków wyrwanych z kontekstu i piszesz jak znawca.Totalny bełkot zaczerpnięty z różnych źródeł sklejony pod publiczkę.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
biało niebieski 1966

Fakty są takie jakie kto chce widzieć.Ty widzisz takie ja inne.Podpierasz swoje niby fakty zlepkiem zdań wyrwanych z kontekstu i nazywasz to psychosocjologią kibiców.Bez przesady.Do psychosocjologi to temu daleko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fred

Po przeczytaniu tego tekstu też tak myślę. Po co się facet bierze za coś o czym nie ma pojęcia, po co się ośmieszać? Może chciał zaistnieć, jeżeli tak to, to jest dobry sposób. Pozdrowionka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
wislok

ZSkoro nie widzisz bo nie chcesz wielu pozytywnych zjawisk jak piękne oprawy spotkań, akcje charytatywne, kultywowanie pamięci narodowej i organizowanie wyjazdów na cmentarz Orląt Lwowskich. Widzisz jedynie negatywy odnoszące się do mniejszości,a nie większości. Wszystko jest to napisane bardzo ostrym, jednoznacznym językiem, temat nie wydaje mi się być przez Ciebie pogłębiony i przedstawiony jednostronnie. Opisałeś pewne zachowania,ale brak najważniejszego- dogłębnego opisania przyczyn tego co możemy zobaczyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Feuerleben 2

Widzisz skupiam tu się się bardziej na tym jak działa psychologia tłumu, nie jest to tak ze wszystkich kibiców krytykuje, tylko piszę jakie zjawiska zachodzą w tłumie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.