Wątek dotyczący posta na blogu

Blog o lidze angielskiej

Apator Fan-RSKZ

Postanowiłem stworzyć bloga nt. Premier League .Można tutaj bez ograniczeń dyskutować o wszystkim co jest związane z jedną z najlepszych lig piłkarskich świata.Lekkie off topy też są dozwolone.Prosiłbym jedynie o zachowanie jako takiej kultury osobistej.Ps.Jak ktoś napisze,ze Suarez nie jest najlepszy (…)

przeczytaj cały artykuł


-night--

Rekorde porozumienie Manchesteru United z firmą Nike. W walkę o kontrakt wchodziły takie marki jak Adidas, Puma czy właśnie Nike.
Na dobrą sprawę, będzie to przedłużenie obecnie trwającej umowy z firmą odzieżową, a wartość całkowita współpracy osiągnie astronomiczne sześćset milionów funtów! Wedle doniesień rocznie do kasy klubowej, będzie trafiać trochę ponad sześćdziesiąt milionów, co wynosi dwa razy więcej, niż umowa Realu Madryt z Adidasem.
O ile jest to wielki skok? Obecna umowa United z Nike opiewa na 23.2 miliona funtów za rok, która wygasa po kolejnym sezonie. Obecny kontrakt zostanie przedłużony o dwanaście lat.
To jednak nie koniec przychodów United, od kolejnego sezonu również w życie wejdzie porozumienie z Chevroletem, za które klub będzie otrzymywać 35 milionów funtów za rok. Taki rozwój sytuacji niesie ze sobą dwie główne korzyści. Manchester United jeszcze szybciej będzie spłacać dług oraz David Moyes będzie miał większe fundusze na zakontraktowanie nowych zawodników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Manchester United jeszcze szybciej będzie spłacać dług

Wy macie długi?A dopiero mi wypominałes,ze Liverpool ma długi.Kolejna sprawa.Te Wasze umowy beda renegocjowane jesli nie bedziecie w LM.Poczytaj wywiad z Calderonem.Zmniejszy sie ekspozycja sponsorow itd.,te firmy beda musiały to sobie wynagrodzic jakos.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.