Wątek dotyczący artykułu

Wojna o prestiż - zapowiedź meczu Vive Targi Kielce - Orlen Wisła Płock

Już w środę w Kielcach dojdzie do kolejnego pojedynku dwóch najlepszych polskich drużyn. W zaległym meczu 16. kolejki PGNiG Superligi ekipa Vive Targów podejmie Orlen Wisłę Płock.

przeczytaj cały artykuł

hbll

Trudno by było inaczej, skoro VIVE ogrywa Wisłę regularnie, do tego zwykle wyraźnie.
Ale tak jak pisałem pod innym artykułem - dla VIVE to jest mecz w zasadzie bez znaczenia, a dla Wisły ewentualna (mało realna) wygrana byłaby bardzo ważna. Dlatego ja, jako obiektywny kibic, zwykle liczący, że wygra po prostu lepszy, dziś trzymam kciuki za Wisłę. Może taka wygrana pozwoliłaby tej ekipie się podnieść, a do tego dała sygnał, że to nie jest tak słaby zespół, jak pokazują ostatnie wyniki oraz że jest potencjał, by tworzyć w Płocku równorzędnego dla VIVE rywala.
Zresztą zbliżają się finały PP i Superligi, a chyba nikt (poza kibicami w Kielcach) nie chciałby, aby finał superligi skończył się po 3 meczach.
Dominacja jednego klubu nie jest dobra dla żadnej ligi na świecie, dlatego z mam nadzieję, że Wisła się podniesie i dzisiaj powalczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (15|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan Vive

Podobno Servaas postawił piękną sumkę u buka na Vive. Chyba nie była ona mała,bo biedny nie jest. Skąd to wiem? Bo sam byłem i babka mówiła,ze był i obstawił,ale nie chciała powiedzieć ile,tylko,ze była spora.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan Vive

Chyba jednak wygra :) gdyby była opcja u buka czy Jurkiewicz zostanie wykupiony do Vive,również by wygrał bo tylko on by wiedział :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
niebieski 12

Pomachaj mi jak kamera Cię złapie :) A tak poważnie to mecz wyjazdowy mi chleba nie kupi i nie wyżywi mi rodziny.Kiedy można i jest na to czas to chętnie jeżdżę.Środek tygodnia jak dla mnie jest nie do zaakceptowania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.