Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz chce specjalnej klauzuli przy wypożyczeniu Sajfutdinowa!

Włókniarz Częstochowa przesłał we wtorek do toruńskiego klubu projekt umowy wypożyczenia Emila Sajfutdinowa. Znajduje się w niej zapis, że zawodnik nie może jechać w meczach przeciwko częstochowianom!

przeczytaj cały artykuł

SirQaz

Ale naprawe wy sobie mozecie szczekac do woli kundle. Na zawsze na wieki wiekow amen torun bedzie kojarzyl sie z karnym psem uciekakacymna widok myszek. Zalosny uciekinietski klubik kompromitujacy wizerunek polskiego zuzla na calym swiecie amen. A teraz pienic sie kundle bo wiadomo ze was to boli. Kazdy kibic na swiecie ten klubik kojarzy z tym samym....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
aram034

dokładnie, skompromitowali całą dyscyplinę i chcą żeby z nimi zagrywać fair, no sorry to jest śmieszne a włókniarz do takiego zapisu w kontrakcie ma prawo i żaden napinacz na necie tego nie zmieni. pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fire Fish

Witam. Powiem tak: Uwielbiałem oglądać mecze z Włókniarzem. Zawsze miał "PAKĘ". Nagrywałem je. Raz byłem na meczu w Częstochowie - przegranym przez nas, ale jakim pieknym ( Boże Ciało 2003r). Siedziałem na wyjściu z drugiego łuku wśród kibiców Częstochowy - Wspaniali ludzie, długo przed meczem dyskutowaliśmy. Co parę lat jestem w okolicy gdyż mam tam rodzinę. Mieliście prezesa napaleńca który z Włokniarza zrobił naprawdę fajny klub. Obecnego przemilczę. Macie ogromny , świetny stadion.
Skąd się biora tacy ludzie jak ty? Watpię że jesteś z Czestochowy. Piszesz w takim tonie że sie niedobrze robi. Prawdziwy kibic żużla taki nie jest.
ps. W "realu" dostał byś z liścia i byś się osmarkał. Ale przed klawiaturą incognito to wielki wiracha. Żałosny człowieczek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.