Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz chce specjalnej klauzuli przy wypożyczeniu Sajfutdinowa!

Włókniarz Częstochowa przesłał we wtorek do toruńskiego klubu projekt umowy wypożyczenia Emila Sajfutdinowa. Znajduje się w niej zapis, że zawodnik nie może jechać w meczach przeciwko częstochowianom!

przeczytaj cały artykuł


SirQaz

Ale naprawe wy sobie mozecie szczekac do woli kundle. Na zawsze na wieki wiekow amen torun bedzie kojarzyl sie z karnym psem uciekakacymna widok myszek. Zalosny uciekinietski klubik kompromitujacy wizerunek polskiego zuzla na calym swiecie amen. A teraz pienic sie kundle bo wiadomo ze was to boli. Kazdy kibic na swiecie ten klubik kojarzy z tym samym....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
aram034

dokładnie, skompromitowali całą dyscyplinę i chcą żeby z nimi zagrywać fair, no sorry to jest śmieszne a włókniarz do takiego zapisu w kontrakcie ma prawo i żaden napinacz na necie tego nie zmieni. pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fire Fish

Witam. Powiem tak: Uwielbiałem oglądać mecze z Włókniarzem. Zawsze miał "PAKĘ". Nagrywałem je. Raz byłem na meczu w Częstochowie - przegranym przez nas, ale jakim pieknym ( Boże Ciało 2003r). Siedziałem na wyjściu z drugiego łuku wśród kibiców Częstochowy - Wspaniali ludzie, długo przed meczem dyskutowaliśmy. Co parę lat jestem w okolicy gdyż mam tam rodzinę. Mieliście prezesa napaleńca który z Włokniarza zrobił naprawdę fajny klub. Obecnego przemilczę. Macie ogromny , świetny stadion.
Skąd się biora tacy ludzie jak ty? Watpię że jesteś z Czestochowy. Piszesz w takim tonie że sie niedobrze robi. Prawdziwy kibic żużla taki nie jest.
ps. W "realu" dostał byś z liścia i byś się osmarkał. Ale przed klawiaturą incognito to wielki wiracha. Żałosny człowieczek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.