Wątek dotyczący artykułu

Mateusz Jachlewski w Vive Targach Kielce do 2016 roku!

Mateusz Jachlewski przedłużył wygasający po sezonie kontrakt z Vive Targami Kielce! 29-letni lewoskrzydłowy zdecydował się pozostać w ekipie aktualnych mistrzów kraju do do 2016 roku.

przeczytaj cały artykuł

hbll

Jachlewski na pewno zapracował sobie na nowy kontrakt.
Po sezonie do Kielc przyjdzie Sego i Reichmann. Pojawiały się głosy, że jeszcze ktoś do VIVE trafi. Skoro jednak nikt poza olafssonem i Losertem nie odejdzie, to zbytnio nie ma na nowych graczy miejsca...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Varsovia

No właśnie "zapracował" sobie to w jego przypadku kluczowe słowo. Po tym jak dostał żółtą kartkę od Bertusa w 2011, Mateusz naprawdę wziął się do solidnego treningu. Można tylko podziwiać efekty tej pracy. Szkoda jednak, że kadra nie ma z niego pożytku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HBLLove

Miejsce się zawsze znajdzie o ile nowy gracz będzie miał większe umiejętności niż obecny. Ja widzę spore rezerwy jeśli chodzi o prawe rozegranie (przykładowo).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Ricco

Akurat więcej odejść jest możliwych... nie ma potwierdzenia przedłużenia umowy z Zormanem (niby wszystko dograne),nie wiadomo co z Bunticiem i Grabarem (choć ten pierwszy raczej odejdzie), możliwe jest także wypożyczenie Chrapka, a i mogą być jakieś niespodziewane ruchy wynikające z sytuacji na rynku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
handballo

Z informacji podawanych w mediach wynika, że Buntić zostaje jeszcze 2 lata w Kielcach i umowa jest bliska podpisania, więc nie wiem skąd informacje, że odchodzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
hbll

Jeśli chodzi o Grabarczyka, to mogę się mylić, ale pojawiła się chyba w styczniu przed mistrzostwami w Danii informacja, że przedłużył kontrakt. Ale nie jestem pewien.
Poza tym pare tygodni temu Bertus mówił, że z Bunticiem też chce przedłużyć.
Ja już kiedyś pisałem, że moim zdaniem czasy jednowymiarowych graczy się kończą i w tym sensie Grabarczyk być może mógłby zwolnić miejsce komuś bardziej wszechstronnemu. Z drugiej strony jednak ze swojej roli dobrze się do tej pory wywiązywał - inaczej może być przy tym specyficznym stylu Talanta, gdzie dobrze byłoby, gdyby Grabar grał w ataku.
Jeśli chodzi o Bunticia to z jednej strony trochę od reszty odstaje, ale z drugiej mieć takiego leworęcznego jako drugiego chciałoby pewnie większość klubów na świecie. Poza tym akurat na tej pozycji niewielu jest graczy na świecie na odpowiednim poziomie, którzy mogliby być lepsi od Bunticia.
A co do Zormana też chyba była informacja, że jest już z VIVE dogadany i zostaje...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ręczny

To co Bertus mówi odnośnie transferów to jedno a to co robi to już osobna kwestia. Jeszcze tego nie wiesz? Prawda jest taka, że on potrafi zaskakiwać i stosuje różne gierki. Dopóki transfer nie jest podpisany to znaczy, że wszystko się może wydarzyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.