Wątek dotyczący artykułu

Emil Sajfutdinow może podpisać umowę z Unibaksem Toruń!

Trybunał Polskiego Związku Motorowego wydał orzeczenie w sprawie Emila Sajfutdinowa. Na jego mocy zawodnik może podpisać umowę z Unibaksem Toruń.

przeczytaj cały artykuł

skibaCKM

ok na tym koncze rozmowe z toba bo ja ci pisze o waszej mega lipe na cala polske a ty mi tu o czyms co juz wczesniej i pewnie w przyszlosci tez beda robily kluby...czyli maja dlugi nie splacaja wiec jak to sie ma do tego ze wy zrobiliscie cos czego nie bylo i pewnie nie bedzie bo przebic sie tego nei da... no ale zyj dalej w swiecie marzen bo Torun potrzebuje czegos co niby przysloni wasza lipe ale zmartwie cie nie ma czegos takiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
APATOR 1976

No tak rzeczywiście masz rację, kluby mają długi, więc zawsze można ukarać żużlowca za to, że był na pogrzebie ojca, chociaż wcześniej składano mu kondolencje! To jest mega lipa, bo walkowerów w lidze oddano mnóstwo, tylko tak się nieszczęśliwie złożyło, że nasi oddali go w finale, żeby utrzeć nosa paru osobom. A rozmawiać nie chcesz, bo po prostu brakuje Ci argumentów koleżko:) Powiedz mi czemu nie jesteś w szkole?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Goldena

Widzisi punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia. Ty piszesz o "wielkiej ucieczce" - a ja mowie, ze klub oddal mecz walkowerem co dopuszcza regulamin. Ja napisze o mega skandalu - podpisanie ugody, ktorej CKM nie mial zamiaru zrealizowac, po czym karze zawodnika za nieobenosc ne meczu (ktorego sam zwolnil) by w koncu utrudniac mu starty w nowym klubie. Jakbys sie poczul gdyby Twoj pracodawca tak postapil z Toba? Ale Ty na takie ardumenty napiszesz - to "normalne" bo kluby nie maja pieniedzy.a skoro CKM nie ma pieniedzyn to skad kontrakt Walaska? Takze prosze ostroznie z tym przesciganiem sie ktory blamaz byl wiekszy. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Zjadam Troluniaki

W przeciwienstwie do ciebie i Goldeny ja w tym jestem bezstronny = obiektywny. Oba klubu to szopka. Oba kluby dopuscily sie skandali i dzialan na szkode zuzla i oba kluby powinny byc rozwiazane i zaczynac sezon 2014 w 2giej lidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.