Wątek dotyczący artykułu

Pierwsza część sezonu to nasza wielka porażka! - rozmowa z Marcinem Kozakiem, prezesem AZS-u Koszalin

AZS Koszalin nie awansował do górnej "szóstki" i nie zrealizował celu przedsezonowego. - Czuję ogromną frustrację i wściekłość, bo klub jest całkiem nieźle zorganizowany - mówi Marcin Kozak.

przeczytaj cały artykuł

RRRRRR

Mówiłem przed sezonem, że AZS był jest i zawsze będzie cienki tylko w poprzednim sezonie mieli więcej farta ni rozumu to zostałem zjechany na forum... A prawda jest niestety smutna AZS zawsze był drużyną walczącą MAX o PO i się z tym pogódźcie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pedros

Szczęście to można mieć w jednym meczu. AZS w play offach był po prostu drużyną lepszą od Trefla pewnie wygrywając rywalizację 3-1 i od Anwilu załatwiając sprawę w dwóch meczach. Pogódź się z tym. Co do przyszłości i twojego "zawsze będzie cienki", to nawet szkoda komentować...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RRRRRR

2003/2004 – 10 miejsce w EBL
2004/2005 – 10 miejsce w EBL
2005/2006 – 11 miejsce w DBL
2006/2007 – 11 miejsce w DBE
2007/2008 – 7 miejsce w DBE
2008/2009 – 7 miejsce w PLK
2009/2010 – 6 miejsce w TBL oraz Puchar Polski
2010/2011 – 8 miejsce w TBL
2011/2012 – 8 miejsce w TBL
2012/2013 - 3 miejsce w TBL

Więc jak widzisz ostatni sezon był fuksem, po prostu trafiliście z zawodnikami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
RRRRRR

Ale ani radzi gadzie nie napisałem, że byli gorsi... Po prostu AZS zawsze pamiętam jako drużynę bijącą się o PO. Od pierwszego meczu na jakim byłem w 2004 tak zawsze byli kiepscy i w ostatnim sezonie im wyszło i dlatego twierdze, że to fuks tym bardziej, że w tym to również pokazują oczywiście się ten sezon jeszcze nie skończył ale póki co widać co widać !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
RRRRRR

Ty zdrowy jesteś? Człowieku chodzi mi o to, że z tym sezonem mieli fuksa i że się prędko nie powtórzy co mam Ci jeszcze narysować?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
wąż

Co będziesz im umniejszał sukcesu? Tak Cie boli ,że wam dokopali czy co?Po co w ogóle to piszesz.Wygrali i już.Daruj gadki o fartach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.