Wątek dotyczący artykułu

Pierwsza część sezonu to nasza wielka porażka! - rozmowa z Marcinem Kozakiem, prezesem AZS-u Koszalin

AZS Koszalin nie awansował do górnej "szóstki" i nie zrealizował celu przedsezonowego. - Czuję ogromną frustrację i wściekłość, bo klub jest całkiem nieźle zorganizowany - mówi Marcin Kozak.

przeczytaj cały artykuł


Aka Buszek

RRRRRRRR - stonuj trochę. AZS obecnie ma wyższy budżet od Twojego kochanego Anwilu.. Kiedyś Koszalin biedował i dlatego był jedynie przeciętniakiem. 2 lata temu sytuacja zmieniła się o 180 stopni i Koszalin ściąga obecnie takich zawodników na jakich Anwil obecnie nie stać (np. Szubarga). Już nawet nie wspominam o niejasnej przyszłości klubu z Włocławka. Wszystko dzięki wejściu do AZS-u Grupy Azoty. To, że kolejny rok są popełniane te same błędy, połowa składu wymieniana itd., to jest tylko i wyłącznie wina zarządu AZS-u. Rok temu skład ustabilizował się i zgrał w dolnej szóstce, stąd brązowy medal. W tym roku będzie ciężej o powtórzenie tego sukcesu. Obecny sezon można uznać jako wielką klęskę i niegospodarność budżetu klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
luksin

z ta niejasna przyszloscia to juz jest calkiem nie aktualny temat bo rada miasta wloclawka przyjela uchwale ktora umozliwia finansowanie sportu zawodowego:)...i jest decyzja o tym ze wtk ma miec wsparcie finansowe ze strony miasta...dodatkowo juz teraz jest 750tys ze strony anwilu na nowy sezon a i podpisano ostatnio kilka umow z nowymi sponsorami ,wtk nie bedzie juz pewnie klubem z 2 badz 3 czy 4 budzetem w plk ale zakladam ze o play off bedzie realnie walczyl;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawelsiwy24

Prezes kozak to wafel menagerka Szubargi . Azs szuka wolnych zawodnikow zeby nie trzeba było płacic licencji chłopaku. wiec az tak duzo kasy to nie maja jak opowiadasz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.