Wątek dotyczący posta na blogu

Planica- piękne historie

użytkownik usunął konto

To tu Kamil Stoch odbierze Kryształową Kulę za Puchar Świata. Będzie drugim polskim skoczkiem, który dokona tej sztuki. Jednak Kula będzie piąta, Czterokrotnym zdobywcą Kryształowej Kuli był bowiem Adam Małysz. Co warto podkreślić Adam Małysz wszystkie swoje Kryształowe Kule odbierał także w Planicy. (…)

przeczytaj cały artykuł

Alk

W przypadku Małysza byłem typowym kibicem sukcesu; często zbieraliśmy się z chłopakami "oglądać Małysza" choć żaden z nas nie przejawiał specjalnego zainteresowania tym sportem; pozytywne wrażenia pogłębiało wspólne przeżywanie emocji, które przeszywały cały mój akademik - dzięki kibicowaniu właśnie wiele znajomości powstało, zacieśniło się.. Piękne czasy, pozytywne wspomnienia choć bez głębszego sensu z mojej strony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Dziękuję Alku za ten komentarz. Alku mam podobny kłopot. Bo tak- skoki zacząłem oglądać regularnie gdy zaczęły się sukcesy Małysza,ale powód był dość prozaiczny- bo wtedy zaczęły się regularne transmisje w TVP,a innej TV poza analogową naziemną nie miałem. Na moje usprawiedliwienie mam to ,że oglądałem wcześniej (we wcześniejszych latach) TCS, którym zaraził mnie dziadek,a który TVP pokazywało. Więc można powiedzieć,że byłem od samego początku Małyszomanii,czyli od pierwszego konkursu w Oberstdorfie sezonu 2000/2001. Jednak jestem dzieckiem ery Małysza, nie kibicowałem mu wcześniej i jest to rzecz, która sprawia,że nie czuję się z tym najlepiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alk

Często powołujesz się na przykład Adama Małysza, czasem wydaje mi się, że traktujesz go jak pewną ikonę i drogowskaz albo aktywator życiowy. Czyli wyciągasz coś konkretnie dla siebie z tego człowieka - to bardzo pozytywne i wiele osób właśnie dzięki swoim idolom dąży do zmian w swoim życiu. To zupełnie inna postawa niż u mnie; patrząc /z daleka i wirtualnie/ na Ciebie widać po co są sportowcy, jak znaczący może być sport. Tak to wygląda dla mnie, stąd komentuje ów wpis; lubię takie postawy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.