Wątek dotyczący posta na blogu

Planica- piękne historie

użytkownik usunął konto

To tu Kamil Stoch odbierze Kryształową Kulę za Puchar Świata. Będzie drugim polskim skoczkiem, który dokona tej sztuki. Jednak Kula będzie piąta, Czterokrotnym zdobywcą Kryształowej Kuli był bowiem Adam Małysz. Co warto podkreślić Adam Małysz wszystkie swoje Kryształowe Kule odbierał także w Planicy. (…)

przeczytaj cały artykuł

Apator Fan

Adam Małysz.To jedno imie i nazwisko kryje w sobie tyle pozytywnych wspomnien,momentow euforii ,że opisanie ich wszystkich byłoby niemożliwe.Najwybitniejszy według mnie sportowiec w historii Naszego kraju.Ikona i legenda.Uwielbiany przez praktycznie wszystkich .Jako jedyny z wielkich polskich sportowcow nie doczekał chyba nie doczekał sie wiekszego grona hejterów .Wystarczy spojrzec co sie dzieje wokół Justyny i Lewandowskiego.Natomiast jeśli chodzi o Planice to 2007 rok najlepiej wspominam. 3 zwyciestwa i przegonienie Jacobsena w PŚ.No i świetny komentarz Szarana.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Dziękuję za wypowiedź. Co do hejterów to też miał ich dużo, bardzo dużo, zwłaszcza jak mu konkurs nie poszedł. Zresztą na Małyszu była olbrzymia presja. Był okres kiedy miejsce poza podium przyjmowano jako porażkę.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Co do hejterów to też miał ich dużo, bardzo dużo, zwłaszcza jak mu konkurs nie poszedł.

Czy ja wiem?Krytyczne komentarze ale takich typowych hejterow sie chyba nie dorobił.

| Odpowiedz
blokuj
wislok

Można rzecz -wielki sportowiec musi mieć hejterów :D Pozdrawiamy ich serdecznie,pamiętam te boje na forum Eurosportu zwłaszcza jak chyba srogi nazwał Małysza najwybitniejszym sportowcem Polski czego fani Justyny zdzierżyć nie mogli. Niestety wpis ten został skasowany przez redakcję, szkoda.

| Odpowiedz
blokuj
wislok

a ja Ci przyznaję rację :) Fanatyk Małysza,więc doceń to, bo łatwo mi to przez usta nie przechodzi:D Choć tak jak dyskutowałem z Apator Fan ciężko porównywać dyscypliny sportu, dorobku też nie można porównywać bo są dyscypliny gdzie można zdobyć kilka medali podczas jednej imprezy,a są takie jak rzut kulą gdzie jest jedna szansa.
Teraz mi na tym nie zależy,żeby Małysz był najwybitniejszy. Niech Stoch bije te wszystkie rekordy Małysza. Już dokonał rzeczy, która Adamowi się nie udała i ja serdecznie się cieszę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Szymonn

A ja dodałbym do tego Irene Szewińską. :) Pierwsza to królowa zimy, a druga jest królową lata. :) Takie nasze dwie królowe. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
wislok

dodałbym,że Irena Szewińska jest królową w Królowej sporcie, gdzie nieporównywalnie trudniej o sukcesy, bo to sport globalny. Niech Justyna będzie Królową zimy ,a Małysz Królem zimy( Kamilu musisz jeszcze troszkę popracować by z Małysza zrobił się honorowy król:) ) i wszyscy będą zadowoleni :D

| Odpowiedz
blokuj
Szymonn

Adam Małysz to ojciec naszych dzisiejszych skoków. Gdyby nie było małyszomani, to dziś nie mielibyśmy tak dobrze rozwijającego się systemu szkolenia młodych skoczków. To dzięki niemu sponsorzy zainteresowali się skokami w tak dużym wymiarze finansowym. Ps. Przepraszam, że tak późno kontynuuje ten temat. :)

| Odpowiedz
blokuj
-f-iolka

Zgadzam się - Adam Małysz nie był tak hejtowany, choć w czasie "drugiego kryzysu" krytyka roznosiła sie szerokim echem. Ale może przyczyna tego jest prozaiczna - nie mówiło sie wtedy jeszcze tyle o "kasie". Zazdrość jest nieodłączną towarzyszka hejtu. Drugą przyczyną może być to, że nie rozmawiało sie o Małyszu tylko na forach internetowych - był "zawodnikiem całej rodziny", grona przyjaciół, Polaków. Tak jak napisał Alk, nawet ludzie nie przejawiajacy specjalnego zainteresowania sportem siadali, ogladali, emocjonowali się. Dlatego tak w pamięć nam sie nie wryło naśmiewanie sie z Jego wykształcenia, udziału w dziwacznych reklamach. Nawet teraz Adam hejterów ma mało. To kapitalny facet - "własnośc Rodziny" - małej i dużej. Moja córka uczyła się kibicowania na Jego sukcesach i do tej pory pozostał jej sentyment do skoków (choć czasu na kibicowanie ma teraz mało) .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
wislok

Dziękuję Ci za ten jakże trafny komentarz f-iolko :) Małysz dla mnie dlatego jest szczególny,że to moje dzieciństwo, to właśnie na nim uczyłem się kibicować, bo kibicem sportu byłem dopiero początkującym- staż roczny. Na pewno Adam ukształtował mnie jako kibica sportu, co możecie tu zaobserwować. Wybacz Justynko, inni wielcy sportowcy,ale nie chodzi o sam fakt sukcesów , po prostu to jest coś takiego,że się kocha i już jak własną rodzinę.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.