Dyskusja

Fogo Unia Leszno Get Well Toruń

Fogo Unia Leszno - Unibax Toruń
21 marca 2014, 18:30

55 : 35
relacja

k0zZ

Tym bardziej, że jeden sparing u siebie już mieli. Jednakże jest to SPARING i bez żadnych spinek, że są silni ci czy tamci, to się wszytko okaże później, a nie już jakiś wnioski łykacie. -.-

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hej Apator

U nas brakuje Golloba,Warda i Holdera.To duzo wiecej pkt niz Pedersen i Bjerre.Nie stosujemy tez taktycznych.Przyjdzie co do czego wygramy w Lesznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Tak, tak Antoś, kobieta wzywa, idź ją przytul, a Królowej daj spokój, ja mam nadzieję, że jednak nie wygracie u nas ;)

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

A dzisiaj to sobie możecie odrobić i wygrać, ale w lidze jak już nie 3, to chociaż 2 punkty nam zostawcie, z pewnością się przydadzą ;)

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Nie no, ja mam poczucie humoru, ale zlituj się, to był tydzień nieparzysty i dał mi trochę w kość, a następny nieparzysty będzie jeszcze gorszy, daj odpocząć zmęczonemu YouDashowi ;)

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

A więc Pawła, Tobiasza, Piotrka przesuwamy na juniorkę i już cała taktyka z całego meczu się zmienia, cały układ jest inny, bo każdego z nich stać na wygranie przeciwko drugiemu i w 5 takich samych biegach (ta sama obsada), każdy mógłby mieć różny układ zwycięzców? :P

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Kułakow, Fajfer na czwartym miejscu i Miedziński zamknięty przez dwóch zawodników na pierwszym łuku zrezygnował z jazdy i zjechał na tor. Ale defektów... Z 4 pozycji na defekt, z 3 pozycji (za parą Unii) na defekt i ten Kułakow. Chyba byśmy przegrywali, gdyby nie te defekty :)

| Odpowiedz
blokuj
Hej Apator

Tak tylko napisałem ,ze defekty.A nie,ze przez to przegrywamy.Wez wyluzuj .Jutro Jedziemy w prawie najlepszym składzie na MA.30 nie zrobicie.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
luk_wts

Ok,idę się puknąć!! A wy się dalej tu drapcie! Szkoda prądu!! Już nie można nic normalnie i spokojnie napisać!!

| Odpowiedz
blokuj
Asfodel

Oczywiście, że z Duńczykami siła rażenia UL będzie dużo większa. Wszystko jednak będzie zależeć od dyspozycji poszczególnych zawodników danego dnia.

| Odpowiedz
blokuj
Asfodel

Po Krzyżanowskim, Kułakowie i Gollobie niczego się nie spodziewałem, jadą jak to było do przewidzenia. Emil i Paweł robią swoją, wiadomo, że wygrywać wszystkiego nie będą, za to postawa Fajfera i Miedziaka budzi lekki niepokój. Oczywiście, że to sparing w dodatku pierwszy poważny sprawdzian na torze i w lidze będzie zupełnie inaczej ale mimo wszystko.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.