Wątek dotyczący posta na blogu

REPREZENTACJE MIAST UŻYTKOWNIKÓW SF!!!

ROSE FORCA DARCY

Pomyślałem, że zawsze robi się różne zestawienia, zespołów, składów drużyn a często my sami tworzymy zespoły miast na tym forum broniąc swoich klubów. Przejrzałem i stworzyłem zespoły żużlowe z danego miasta żużlowego, które składają się z użytkowników Sportowych Faktów. Zrobiłem zestawienia w mojej (…)

przeczytaj cały artykuł

ROSE

Postaram się jutro lub pojutrze dopisać:)
A mogę prosić o sugestię kto zasługuje z Gdańska aby dopisać do tego zestawienia? Byłbym wdzięczny:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Goldi-GKS

Racja, odpuścimy go sobie. Ogólnie to przy wyborze skupiałem się głównie nad aktywnością. Znalazłem 3 takich, tyle, że 2 z nich ostatni raz udzielało się.. 3-4 tygodnie temu. Wrócą do pisania w sezonie albo sytuacja Wybrzeża ich odstraszyła i dali sobie spokój. Jak wróci do pisania kibic Gks-u to się go wstawi. Także na razie nominuję - IGOR GKS.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Spoko.Rozumiem.Na dowod moich słow zapraszam pod wywiad z Madsenem.Własnie tam gosc grasuje i wszystkich obraza bez powodu.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.